Skúsenosti s Kendamil organic

kristinka128
16. okt 2020

Baby ako hodnotíte mlieko kendamil organic? Skúsenosti ďakujem

mima1
16. okt 2020

Teraz ked sa mi narodil 2syn davala som nutrilon profuturu lebo som si myslela ze je ok tak ako ked som mala 1syna. Neskutocne dva mesiace placu. Zamenila som za kendamil organic a o dva dni bola zmena o 100%ˇ pouzivame ho do dnes. Ked porovnam s nutrilonom tak nutrilon strasne smrdel co mi vtedy neprislo a strasne mastny mi prisiel. Kendamil trosku viac peni ale netreba ho triast a je vsetko ok.

albertka1980
16. okt 2020

@kristinka128 nasa mala ho pije takmer od narodenia a za nas super. Nikdy nemala problem so stolicou, pekne di prdkala, nezvracala. Stale jej chuti a to uz ma 15 mesiacov.

kolinia
17. okt 2020

Vo stvrtok som z neho presla z hipp a dnes uz mala zelenu stolicu, moze sa to zmenit? Davam aj probiotika...

11iva11
19. okt 2020

Okrem toho, že je brutálne drahý, je to podľa mňa topka medzi UM.
Drahý je však relatívny pojem - Nutrilon profutura stojí skoro rovnako a nechápem prečo, nie je ani bio - nedávno som zo zvedavosti kúpila tu v bazári Nutrilon, sice obyčajný, ale tak nechutne smrdel po rybacine, že ma naplo a deckám (dvojičky) to už nedám. Všetky tie rybacinové mlieka (Beba, najnovšie aj DM bio, Nutrilon) sú hnusné.
Kendamil organic nemá rybí olej, ani palmáč, páči sa mi tiež, že obsahuje plnotučné mlieko a je taký chutný, až sa priznám, že občas si z plechovky dám pár lyžičiek.

11iva11
19. okt 2020

@kolinia Zelená stolica je dočasne normálna a nemusí to byť ani kvôli zmene mlieka. Moje decká do cca 9 mesiacov pili Bebu (kým som objavila Kendamil) a občas mali zelenú stolicu.

mima1
20. okt 2020

Ja objednavam na cz stranke vychadza na 16,80 ta jednotka. Teraz maju 15% zlavu na pokracovacie tak uvazujem ze asi objednam par ks. Profuturu som kupovala za 19,60

mima1
20. okt 2020
11iva11
20. okt 2020

@mima1 organic verzia za 16,80€? Fakt?

mima1
20. okt 2020

@11iva11 no jadavam zatial 1 a objednavam tu https://www.healthfactory.cz/pocatecni-mleka/ke... vzdy dam 5krabic a doprava zdarma

mima1
20. okt 2020

@11iva11 tie pokracovacie ked das kod OnaDnes15 tak je nieco 17,10tusim

kolinia
20. okt 2020

@11iva11 len predtym pri hipp nemala, moze to byt inym zlozenim? Vtedy mala zlte pekne, teraz sice ma makke no zelene... 🤨 tak teda neviem ze co, pije ho ani tyzden, tak myslis, ze ho mozem ponechat? Dakujem

jkinderko
24. nov 2020

@kolinia prosim vas ako ste dopadli s tym mlieckom kendamil? Tiez sme teraz presli z hipp na kendamil, pije ho par dni. A maly mal stolicu az po troch dnoch zelenu a riedku. Kym papal hipp tak kakal kazdy den, normalne zlta stolica. Probiotika davame. Ci este vydrzat alebo skusit nieco ine?? Dakujem

mima1
24. nov 2020

@jkinderko nas maval na žaciatku tiez tak niekedy som mala pocit ze az vodu len kaka. Potom sa to upravilo

kolinia
24. nov 2020

@jkinderko mame ho, nechali sme ho, kaka uz kazdy den aj 2x, je to stale zlto-zelene riedke, no je to ok, tiez davam probiotika probiofix imun 2 kvapky. Ma viac zeleza, 2 pediatricky povedali, ze je to v poriadku. Pridavam aj colief.

jkinderko
24. nov 2020

@mima1 a po akom case sa to upravilo prosim vas? My davame teraz 4 den ten kendamil. A aj dnes znova len riedka zelena stolica 😒

jkinderko
24. nov 2020

@kolinia dakujem za odpoved. Este teda skusim vydrzat

mima1
24. nov 2020

No minimalne mesiac to trvalo isto. Ale dr mi tiez povedala ze ok ze pokial sadlo mlieko a brusko je ok tak ze plienku nemam zatial riesit.

jkinderko
24. nov 2020

@mima1 dakujem

kolinia
24. nov 2020

@jkinderko ano bude to ok, trvalo to cca mesiac, kym sa to upravi, pisala som priamo do kendamil, odpovedali, ze je to ok, pokym dieta netrpi nejakymi bolestami...