Skúsenosti s Hipp Combiotik

st_277
31. júl 2021

Ahojte, ake mate skusenosti s mlieckom hipp combiotik pre novorodencov? nezapekalo Vam deticky alebo nieco podobne?

katka281
31. júl 2021

@st_277 nas maly ho ma cca od mesiaca/dvoch- zial som nemohla kojit. A mame ho doteraz, ma skoro 7 mesiacov. Ako jedine ho vobec nezapekalo, chuti mu a aj cenovo mi pride prijatelne. Predtym sme skusali asi 3 druhy mliek a zo vsetkych mal bolesti brucha. Hipp combiotik je pre nas top!

eskop
31. júl 2021

@st_277 pre nas toto bolo katastrofa mlieko..mala sa stale pucila a plakala velmj

simca1106
31. júl 2021

Pre nas najlepsie mliecko, odporucam. Skusili sme par, ale toto sadlo najlepsie. Kazde babatko je ine, mojmu sadlo, inemu nemuselo.. treba skusit

rebekamarcusko
31. júl 2021

Pri oboch synoch som ho mala. Mladsi mal najprv nutrilon a zapekalo ho. A hipp planujem kupit di zasoby aj teraz,keby bol problem s kojenim 😊

tara42
31. júl 2021

@st_277 mame ho na vecer popri kojeni a za nas super.

lucka_1998
31. júl 2021

@st_277 u nás sadlo predtým sme vyskúšali vela mliek nesedelo ani jedno ale Hipp papa uz konecne super 🙂

mimi2019
22. nov 2022

Vyskusane, vyborne mlieko, zasyti na dlhsiu dobu, neboli z neho brusko a stolica ok, no zo skusenosti...grcka sa z neho viac...pisu aj ostatne mamicky..neviem preco.HA urcite zo zaciatku. AR zapeka a ma vyriesit problem s grckanim, no zapeka,tak opatrne.

kris_tin257
22. nov 2022

U nás fungovalo 2 roky, Nutrilon a Sunar vôbec nesadol ešte občas Beba sme dali keď HiPP bol nedostupný.