Skladovanie umelého mlieka počas cestovania

monikad77
30. máj 2014

Ahojte, neviem sa dopátrať k odpovedi na moju otázku. Ak dieťa prikrmujem umelým mliekom a teraz budeme cestovať, môžem si umelé mlieko uvariť a dať ho do nejakej sklennej nádoby a potom si z neho odlievať do fľaškya zohriať podľa toho, koľko bude malý potrebovať? Aby som niečo nepokazila....ďakujem za odpovede

laurika1517
30. máj 2014

a co takto vziat termosku s horucou vodou a flasu s prevarenou vodou a zarobit podla potreby?

koniarova
30. máj 2014

Presne, termosku treba vziať.

lent1lk4
30. máj 2014

Ked ideme vonku, beriem si termosku s horucou vodou + nadobku s UM a odmerkou, dam vodu do flase, pockam kym vychladne na spravnu teplotu, zamiesam UM.

monikad77
autor
30. máj 2014

Ďakujem Vám....vidíte blondínu toto nenapadlo...som to nejako porovnávala s pôrodnicou....tam mali už navarené a vždy nám odliali koľko ml sme potrebovali, ale nezabudli pripomenúť, že môžeme dané mlieko - nutrilon HA1 to bol...zohriať iba raz, potom už len vyliať a vypýtať si nové. Takže nepripravovať dopredu ale takto termoska....ďakujem moc

bullinka
30. máj 2014

nie, nemozes, zarobene UM musis spotrebovat do dvoch hodin. Potom ho mozes uz len vyliat. Presne ako radia baby, treba si zaostarat termosku. A v Avente maju taky super poharik, ktory je rozdeleny na 3 casti. Do kazdej si nasypes UM na jednu davku. Takze mas postarane na 3 jedenia. To uz len nasypes do flase, zalejes vodou a hned mozes dat. A z mojej skusenosti, vzdy si zastante na krmenie na nejakej benzinke. V termoske asi nebudes mat 40st. vodu, ale teplejsiu. A ked bude horuca, len rychlo skocis na WC ohladit to mlieko pod tecucou vodou a mozes dat babatku.

laurika1517
30. máj 2014

alebo aby nemusela ochladovat na benzinke nech si do flasky da prevarenu ochladnutu vodu a zmiesa to na potrebnu teplotu