Rôzne značky mlieka

4. okt 2021

Ahojte, je u 15 mesačného dieťaťa ešte nutné dodržiavať jednu značku mlieka? Pije ho pred spaním a skoro ráno. Tak mi to napadlo, lebo som dnes videla v tescu vo výpredaji za super cenu Nestle little steps a často mávajú aj iné, čiže niekedy by potešilo kúpiť mliečko za 3.50 namiesto 9 eur 🙂

liesik
4. okt 2021

Myslíš prejsť na iné mlieko alebo ich striedať medzi sebou? Ak chceš vymeniť mlieko, tak to je v pohode. Však vyše ročné dieťatko už nepotrebuje ani tak často piť mlieko, keď má normálnu stravu.

zuzkaa1991
4. okt 2021

Poprípade prejstna kravské

autor
4. okt 2021

@liesik myslím striedať, proste väčšinou dávať jedno, ale keď občas nájdem takú super akciu ako dnes, tak občas kúpiť aj iné.

autor
4. okt 2021

@zuzkaa1991 to veľmi nechcem lebo je slabý jedák a v tých UM sú aspoň dodané minerály a vitamíny.

dominika_sk
4. okt 2021

Može to sposobiť traviace ťažkosti, určite by som nestriedala. Moj maly pije už skoro 2 roky nutrilon profutura za 20€ takže 9 je celkom v pohode😅

simca06022011
4. okt 2021

my sme davali kozie mlieko, ale zase... to nevyjde lacnejsie urcite. Podla mna, ta krabica mlieka nieco vydzi uz v tom veku, preto si myslim, ze to nebude striedanie po dnoch/tyzdnoch a ked najdes akciu, tak asi nekupis jednu krabicu. Podla mna uz na travenie by to nemalo ublizit, lebo to je problem pri babatkach, ze im to zatazuje travenie a maju problemy... ale u velkeho dietata som to nevidela. Ja som striedala hipp a nutrilon, a na vecer som davala Hami kase... a v pohode. Skor na kvalitu tych mliek by som sa pozrela... neviem co moze byt dobre v mlieku za 3EUR 🙂)) plus ake velke balenie to je/kolko davokmlieka z toho urobis...
pripadne sa porad s pediatrickou ak tam budes...

autor
4. okt 2021

@simca06022011 nestle little steps nie je zas nejaký šmejd, bežné ceny su ako u sunaru, nutrilonu, hipp atď. To mali v tescu v takých tych akciových regáloch a trvanlivosť je do 2022 takže neviem prečo také zľavy. A vidíš toto mi ani nenapadlo, že aj mliečne kaše vlastne obsahujú mlieko danej značky. A tie odkedy papá kaše, kupujem rôzne.

autor
4. okt 2021

@dominika_sk ďakujem za názor, môj bol na hipp comfort, keď bol úplne malinký, lebo iba z toho nemal zápchy. A neskôr sme prešli na hipp combiotik. To teda nie sú také pálky ako to vaše 😁

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka.7
4. okt 2021

Urcite nestriedat. Vydrzat pri 1 znacke

autor
4. okt 2021

@beata_k ved práve to som spomínala vyššie, že nie je veľký jedák, preto sa UM nechcem vzdať, viem že niektorí už dávajú kravské aj v tomto veku

autor
4. okt 2021

Ďakujem za názory, ostanem teda pri hipp 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. okt 2021

@beata_k tak to dúfam, lebo teraz je to čistá katastrofa 🤦‍♀️

zuzkaa1991
4. okt 2021

To poznám my sme doteraz a to ma 3,5r. Preto davam vitamíny ;) a kravské nechcela vôbec ale zacala cca po 2r. Aj to som musela klamat ;) asi 3/4 nemohla som naliat do flasky kravske🤣🤣