Rozdiel medzi mliečkom Babylove 1 a Babylove bio 1

lily24
15. jún 2015

Mamicky prosim vas aky je rozdiel medzi mlieckami babylove 1 a babylove bio 1? Ktore je podla vas lepsie? Viem ze to je undividualne ni chcem poznat nazor popri0ade vase skusenosti stymito mlieckami.Mala papala Babu ale zapekala a mala znej koliky...

gabriela1984
15. jún 2015

Neviem aky je medzi nimi rozdiel ale ja davam Babylove Bio a uplna spokojnost! Malej velmi chuti a hlavne jej nieje z neho zle. Ja z mojej skusenosti odporucam 😉

lily24
autor
15. jún 2015

@gabriela1984 Dakujem 🙂 mne sa zdalo moc zlte a lepkave oproti obycajnemu preto ze ci to je v poriadku 🙂a trosku mi smrdi :D ale zase obyc babylove ma taku krupicovu konzistenciu a rozpusti sa az ked ho zatrepem :/

lejlla
15. jún 2015

Nam chuti klasicke obycajne Babylove nie Bio...to sa mi zda horkejsie...

lily24
autor
15. jún 2015

@lejlla my sme to obycajne dacali par dni a vzdy nam polku vygrckala a mala stolicu raz max 2krat za den a taku strasne tuhu.Myslite ze to mohlo byt aj tym ze neni nanho zvyknuta?

lejlla
15. jún 2015

Fuu tazko povedat...u nas problem nie je...mozno si potrebuje zvyknut brusko,popripade skuste to Bio,mozno je jemnejsie,lahsie na travenie.

lejlla
15. jún 2015
lily24
autor
16. jún 2015

@lejlla dakujem skusim dnes to bio a uvidim
Len unho sa bojim lebo je moc sladke a obsahuje vela energie aj cukru ci to malinkej neuskodi nejako:/

maslenka47
16. jún 2015

@lily24 Kazde UM a aj MM je z drvivej vacsiny "cukor" v nejakej forme a energia. Viac uz tam je jedine vody.

Dcera (1.5m) je na Nutrilone, Zacinali sme s Babylove normalnym, ale to bolo ako pises, jak krupica, ani za svet sa poriadne rozpustit a po zatrepani to bolo spenene skoro jak slahacka. Nuz a mne smrdi neskutocne aj Babylove aj ten Nutrilon.

Inak grckat ti to moze aj preto, ze to seba nacpe prilis rychlo alebo sa pri piti z flase nahlta vela vzduchu. Davaj odgrgnut, kludne aj 3-4 krat nez vypije celu flasu.