Riadite sa presne pokynmi ako dávkovať umelé mlieko?

vasjar
15. feb 2022

Ahojte, tie co krmite um, robíte presne postup ako je na nádobách daný? Pred každým papanim vytvárate fľašky vo vode 5 minút? Dávate zovrieť vodu na 38 st?

alzbeta311
15. feb 2022

@vasjar nie a nie 😂😂

xiaomi_
15. feb 2022

nie nie

banderaska29
15. feb 2022

@vasjar no, než som otvorila tému, bola som v tom, že máš na mysli RUM do koláča (tuzemský um) 😀 je vidieť, že časy umelého mlieka a fľaštičiek sú už za mnou 😀 ♥

ku tomu čo sa pýtaš - nikdy som to nerobila 🙂

eerikusik
15. feb 2022

@vasjar nie🙂

vasjar
autor
15. feb 2022

Och, diky baby, myslela som si, že ak to nebudem robit ani ja tak ze to je zle, ale ved keby som mala vyvarat pravidelne na 5 minút a kontrolovať vodu ci je 38 st ved babo by asi vyhladovalo

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
izabela181
15. feb 2022

@vasjar mna by zaujimalo či toto reálne niekto robí 😆😆 fľašky som najprv vyvarala raz za deň, potom tak raz za týždeň a potom keď mi to napadlo 😆 teraz má maly skoro 7 mesiacov a fľašky dávam večer do umývačky na polhodinový program a žije 😆

patriciaem
16. feb 2022

@vasjar ak by som mala presne dodrziavat postup pripravy UM tak potrebujem mat doma asistentna co by len toto riesil 🤦🏽‍♀️ Flasks vyvaram raz za tyzden, dojcensku vodu si prevarim na cely den dopredu cca 1l, mam ju v dzbane a uz mam odsledovane kedy maly je tak cca 30min predtym dam flasku s vodou do ohrievaca, nastavim na 40 stupnov, vymiesam a hotovo. To je cez den. A v noci mam stale flasku v ohrievaci ze ked vstane len rozrobim mlieko a vybavene. Tie postupy su sice pekne ale o 3 rano na toto nebudes mat kapcitu ani keby neviem co bolo :D neboj malemu neublizis 🙂

medeaa
20. feb 2022

@vasjar flasky sterilizujem tak raz za tyzden. Ale teplotu vody dodrziavam. Nemala by mat viac ako 40 stupnov, ked sa tam pridava prasok. Ale toto riesi ohrievacka vody na umele mlieko. Cize dieta je nakrmene do minuty.

jana2425
21. feb 2022

Ja to robím presne tak ako popisala @patriciaem

vanda323
21. feb 2022

@vasjar Ja mám doma malú sušienku teraz a riešime to isté ...vodu mám prevarenu dojčenskú v termoske , takze je teplá tak akurát celý deň. Fľašu vyvaram viac krát denne v noci nie ...
A som riadne unavená , mala v noci nespí nič moc....
Cez deň som celý deň v pyžame, nič nestíham obedujem tak že do seba jedlo Hádžem.ked idem okolo nejakého papierika čo je na zemi nemám energiu ho dvihnúť.aj teraz mám výbuch doma a nemám energiu na nič len ležať, piť vodu písať na MK a pozerať seriál