Reflux u 2-mesačného bábätka na UM

andzelika
29. jan 2020

Nemate nahodou niekto podobnu skusenost alo ka? Mam 2 mesacneho drobca...sme na UM na Nutrilone...zvykne mi raz az dva krat do tyzdna grcat...ked vypije mlieko...pekne si odgrgne...dam lahnut a zacina plac...je nepokojny...davam ho do zvysenej polohy....ale najlepsie mu je na rukach...dlho este prehltava...a chrci...az kym mu to neprejde je nervozny a nechce lezat...ked spi dost sa budi a chrci...ako keby chrapal...nemage skusenost a tymtto alebo

janynyna
29. jan 2020

Ja som malému zahostovala mliečko Nutritonom. Nám to poradila lekárka. Ale mne malý veľmi veľa grcal

sims122
29. jan 2020

No vracia sa mu mliecko a chrci lebo sa mu to dostane do nosteka. Treba dodrziavat antirefluxme opatrenia. Casom prejde.

adulik349
29. jan 2020

Ahojte mamičky prosím viete mi poradiť už som zúfalá môj malý ma 4 týždne prvé 2 týždne pil sunar ale ten zapekal strašne teraz pije nutrilon AR lebo mi grcka dosť, ale už 2 týždne mi strašne s toho mliečka hnackuje :( mam zmeniť mliečko?

adulik349
29. jan 2020

@janynyna viete mi prosím poradiť s mojim problémom nižšie dakujem

janynyna
1. feb 2020

@adulik349 najlepšie je poradiť sa s pediatrom. Ja som vyskúšala viac UM a nám sadol práve Sunar. Každé bábätko je iné.