Prečo predávate otvorené mliečka?

bridzit2
15. júl 2013

Po otvorení maju krátku záruku:SUNAR má dva týždne po otvorení,NUTRILON HA má jeden mesiac po otvorení...Treba čítať,čo je na krabici napísané.Este nemali vase detičky zdravotné problémi.?

barbs24
15. júl 2013

myslim ze ked sa nedodrzi presna lehota dva tyzdne/jeden mesiac podlatoho ktore mliecko, nic sa nemoze stat. ja som napr nechala otvorene jedno balenie mlieka hami asi 2 mesiace, a ked somsa pozrela do krabicky, zistila som ze sa ten prasok cely polepil na velke hrudy a malo to dost divnu vonu. to by som uz urcite nedavala, takze sa to da odsledovat.

stanislavao
15. júl 2013

presne tak. aj podla mna je chore predavat nacate mlieko, nacate kremy, kozmetiku, lieky a pod., co sa tu predava. niektore chcete zarobit za kazdu cenu a na vsetkom a predavate aj to, co patri do kosa.

sense
15. júl 2013

...nikdy by som si otvorene mlieko nekupila aj keby bolo ponukane len za euro, a preto by som take ani nepredavala....

iwet89
15. júl 2013

Ja si tu na MK vobec nekupujem veci, ktoré súvisia s hygienou a výživou detí, ale možno sú tu aj také maminy, ktoré inú možnosť nemajú.

whiterosses
15. júl 2013

a jedna otázka, že prečo sa dotyčná do toho stará ? každý si robí tak ako chce, ja by som také mlieko nekúpila .. a ani nepredala !!! radšej by som vykydala do hajzla ! a to je jedno či je to kaša alebo mlieko .. dása to sledovať .. a myslím, že pár dní hore dole neuškodí.. u nás sa to všetko zje takže nemusím riešiť takéto somariny ( vravím dní, a nie týždne či mesiace ) aby zase nechytal za slovíčka

gabikkas
15. júl 2013

Zdravim,
ja som teda mlieko nikdy nepredavala, ale zopar druhov mliek mi skoncilo v kosi (dala som inzerat na web, ze podarujem, ale neozval sa nikto, jedno som dala susede, lebo oni take pouzivali) a pritom im nic nebolo a to len preto, ze mam ekzematicke a alergicke deti a mlieka im proste nesadli a vzdorky, ktore mi bolo treba samozrejme nemaju v lekarni. Takze nemusi to byt len umysel uskodit detom :( Tie mlieka su vacsinou dost drahe a niekedy je to naozaj zataz pre penazenku, ked treba najst vhodne mlieko pre dieta, hlavne pre ekzematicke deti, ktore neznesu ani hypoalergenne ako napr. tie nase.

kika1111
15. júl 2013

nerozumiem otázke...predsa každá tu máme svoj rozum a máme ho na to aby sme ho používali..jednoducho, kto otvorené mlieko alebo iný tovar nechce, ten ho nekúpi.. jedna vec je dať inzerát, druhá vec je kúpiť/nekúpiť otvorené balenie.

livocka21
15. júl 2013

ked nechces nekupuj, nemusis to komentovat 🙂 ja si nemyslim, zeby to nejak uskodilo...

sissy27
15. júl 2013

odpoveď na tvoju otázku je jednoduchá - pretože potrebujú / chcú peniaze, tie mlieka nie sú lacné a teda je im ľúto vyhodiť € do koša...nič nepochopiteľné 😅
ale prečo to niekto kúpi (ak vôbec), to už je druhá vec, ale tiež každého osobná, nevieš, kto je v akej situácii a možno je to pre niektoré mamičky jediná cesta... mňa by na tom ani tak neodrádzala expirácia, ako to, že neviem, aký hygienický štandard mala predávajúca a či to mlieko niečím neznehodnotila... ale opakujem, každého osobná vec a teba z toho zuby bolieť nemusia 🙂

ivett1
16. júl 2013

aj mne zostali 4 krabice UM a z toho jedna otvorená ... ale tak, ponúkla som na predaj len tie uzatvorené ... tú otvorenú sme spotrebovali do kávy... trošku drahšia smotana, ale...čo už😉 tak ako ja nekupujem otvorené balenie, tak by som ho ani nikdy neponúkla ...ale, to je predsa každého osobná vec... 😉

lucia006
18. júl 2013

Ja nespotrebovane mliecka a kase davam ciganke ktora ma 11deti .vzdy sa mi 5krat podakuje ze jej tak papali deti az mali ruzove licka 😉 a ja mam ztoho dobry pocit ze som eura nevyhodila do kosa ,ale podarovala chudencom ktory za to akych maju rodicov nemozu 😒 tiez by wom nepredavala take veci cez ineternet ale ked uz niejakej blizkej kamoske alebo pod.ale kazdeho osobna vec !

dolcegucci
18. júl 2013

to je co za tema preboha?co sa ty staras kto co kupuje a predava?asi sa velmi nudis ked zakladas taketo trapne temy 😅

tatiana1985
18. júl 2013

otrasna otazka! ... a co ze som mala nutrilon aj 2mesiace otvoreny, umrelo mi z toho dieta? uz jedla aj jogurt 3dni po zaruke, a nic jej nebolo...ani salamku nezjeme do 24hodin od kupenia...a???????????? boze jake ste cintlavky niektore 😠 😠

latvia
26. júl 2013

otvorene potraviny a lieky sa v bazare predavat nesmu. ak narazis na nejaky, treba ho oznacit, aby ho admin pozastavil.