Po akom čase ste zistili, či bábätku sadlo mliečko?

sima1211
3. nov 2022

Zvažujem zmenu kvôli bolestiam bruška a rada by som vedela, kedy zistím, či malému sadlo.
Momentálne mame Nutrilon ale po papani mi plače a pučí sa. Skušali sme kvapky espumissan, coliprev a probiotika Biogaia, no nepomohlo ani jedno, tak zvažujem, že vyskúšam Kendamil 1.
Ďakujem za odpovede

lorin29
3. nov 2022

@sima1211 to budú pravdepodobne koliky.. Našej sadol hipp a videla som to behom 7 dní 🙂bio gaiu vôbec nedávaj.. Ešte by mohol pomôcť sab simplex.. Naša malá nutrilon a katastrofa... Kendamil je dobrý

sima1211
autor
3. nov 2022

@lorin29 Ako ste zistili ze Nutrilon nesedi ?

lorin29
3. nov 2022

@sima1211 extrémna zápcha a bolesti ešte výraznejšie keď si to porovnám s hippom.. Mala mi nespavala.. Každú chvíľu bola hore.. V noci sme uspavali vo vajíčku... A až potom keď sme zmenili tak to bolo hneď lepsie

sima1211
autor
3. nov 2022

@lorin29 nas sa vykaka sam, len to ze plače po papani a celkovo je nespokojny kvôli brusku

rebeka_02
3. nov 2022

Nám napríklad bio Gaia veľmi pomáha ...
Skús zmeniť mliečko, ja som dávala prvej dcérke Nutrilon a zmenili sme na Hami lebo z nutrilonu veľmi plakala aj mi odmietala fľašku. Zmenu som videla po 3 dňoch
U mladšej sme začali s Hami tej zas nesadlo tak sme zmenili na Sunar a u nej bolo zmenu vidno tak cca po týždni

petamich
3. nov 2022

mlieko by sa malo menit najskor po 7 dnoch, idealne po 14 - takze 7 dni minimalne nemen, aby sa ukazalo, ci sadlo alebo nesadlo

sima1211
autor
3. nov 2022

@petamich ak by sa mu to zhorsilo po Kendamile, tak tiez by som mala tych min. 7 dni nemenit?

petamich
3. nov 2022
fizbo
27. dec 2022

@sima1211 ahoj, ako to s vami dopadlo prosim ta? Zmenili ste na ten kendamil a lepsie? Moj maly, dva mesiace ma, ma nutrilon comfort ale dlho po krmeni place puci sa. Ale v noci nie, iba cez den, to nechapem. Mozno by bolo dobre zmenit za inu znacku.

sima1211
autor
28. dec 2022

@fizbo Ahoj. Ano. Menili sme na kendamil a oveľa lepšie. Bolesti bruška ustúpili a celkovo je spokojnejší.