Pitie UM a reflux

9. mar 2022

Mamičky, prosím vás, ktoré dávate dieťatku UM a ma aj reflux, chcem sa spytat. Naša ma 5 mesiacov, dávam je Beba sensitive( mlieka AR ju zapekali) 120ml, vypila aj 150ml, ale strasne grckala tak jej dávam menej, ale každé 3 hodiny. Keď ide vecer spinkat dám 150, v noci sa 2 budi a tiež 150. Rano o 7 tiež 150ml, potom každé 3 hodinky 120ml, ale asi pol hodinu predtým vždy place. Myslim si,že je hladna😔 pediatrička mi ale zdôrazňovala,že mozem dat len každé 3-4 hodinky. Nemáte to vy tak? Že mu dávate skôr ako po 3 hodinách? Lebo si myslim,že ju len trápim a nechcem zas, aby som spravila malej zle. Poraďte, lebo už som z toho zúfalá, čo je dobre spraviť. Prikrmy ešte len skúšame po troske.

evica17
9. mar 2022

Tak.ak.je to iba o polhodinu skor, tak by som neriesila a dala. Nas mal reflux ked bol maly a teda iba v npci a vecer vypil celu davku a pocas dna si vzdy pocuclaval.potrosku ale castejsie.

autor
9. mar 2022

@evica17 a ako často cez den a koľko ml, ak sa mozem spytat dakujem

evica17
9. mar 2022

Juj to bolo davno, ale tak ak.si pamatam tak jeho davka bola 120 ml na vecer a v noci . A cez den si pil catejsie po 30-60ml.
A toto iste mi robi aj teraz druhy, mesacny syn. Vypije 120-150ml ale nikdy nie naraz, okrem.noci, ale si tak pocuckava kym.je hore a potom zaspi. A tiez celkom.dost vgrcka, aj ked len lezi a noc s nim.nehybem a uz grcne dost.

autor
10. mar 2022

@evica17 skusam dnes dávať častejšie po menších dávkach tak uvidime🙂

happymom16
10. mar 2022

Ja by som aj iné mlieko skúsila 😐 nám pomohlo kozie Loulouka, je bližšie materskemu. Aj kamoške ktorej dcérka mala reflux sa po tom zmiernil.