Ohrievač fliaš, ktorý je ten naj?

veronikamilan_00
10. okt 2018

Ahojte. Poradte ake ohrievacky flias su dobre a rychlo zohreju mlieko. Dakujem

seagul
10. okt 2018

@veronikamilan_00 ja používam Beurer, ale rovnako dobrá je aj Avent. Ono pokial dávaš mlieko niekoľko krát denne tak máš aj tak nastavenu ohrievačku na udržiavaci rezim 40° a máš v nej vlozenu fľašu s vodou ktorom potom zarabas čerstvé mlieko (mlieko sa zarába do 40° vody, takze sa ohrieva voda, nie mlieko). Pokiaľ dieťa zarobené mlieko nevypije tak ho môžeš rovnako ako vodu vložiť do zohrievacky na udržiavaci rezim na tie 2-3h.
Inak trvá zohriatie 180ml vody na rýchlo ohreve 6 minút.

pininka
10. okt 2018

Ja mam avent, ked este deti vstavali aj v noci, dala som flasku s vodou do ohrievacky a ked sa zobudili, tak.som len nasypala mlieko a bolo. Parsekundova zalezitost, pre mna nenahraditelna vec.

seagul
10. okt 2018

@pininka myslím že najlepšia 20€ investícia za celú dobu :D

pininka
10. okt 2018

@seagul presne, a za mna kedze byvame v dome aj videovysielacka.

veronikamilan_00
autor
10. okt 2018

@pininka tuto avent?

pininka
10. okt 2018

@veronikamilan_00 ja mam este taky starsi typ, mam ju 10 rokov a stale funguje.

veronikamilan_00
autor
10. okt 2018

@veronikamilan_00 a ma niekto tuto?

lubik87
10. okt 2018

@veronikamilan_00 ja som ju mala teraz pri malej 🙂 používala som ju hlavne na ohriatie môjho odsateho mlieka ,ako som prestala dojčiť tak si nachystáme.len akurát horúcu vodu do termosky do dávkovača mlieko a vnoci nalejem z termosky do fľaše dám mlieko a je 🙂

veronikamilan_00
autor
10. okt 2018

@lubik87 a ako rychlo zohriala mlieko?

lubik87
10. okt 2018

@veronikamilan_00 do tých ani nie troch minút 150 ml keď bola voda studená keď bola tepla tak do minútky ani nie..ale nedá sa na nej nastaviť udržiavacie teplota voda dnu ti začne aj vrieť...neraz som si prevarila mlieko keď som zabudla :(

veronikamilan_00
autor
10. okt 2018

@lubik87 myslis ked nevypnes zohrievanie? Ci ako

lubik87
10. okt 2018

@veronikamilan_00 áno presne..keď nevypnes tak hreje..bola nová tak myslím že chybná nebola ..

margaret17
10. okt 2018

@veronikamilan_00 ano mam a jensuoerrrr a mam ju na predaj

margaret17
10. okt 2018

@veronikamilan_00 mam takuto ohrievacku na predaj pouzivana bola asi cca 3mesiace....

seagul
10. okt 2018

@lubik87 to fakt? Ja mam Beurer a tam nastavis počet minút koľko to má ohrievať ( je k tomu tabuľka podľa objemu vody) a potom sám vypne. Som nevedela že Avent to nemá.

pininka
10. okt 2018

@lubik87 ja mam tiez avent, len starsiu a ked mas otocene na najmensom tak to ozaj iba temperuje. Sa cudujem ze nova sa neda regulovat.

lubik87
10. okt 2018

@pininka dala som aj najmenej a vrelo to možno mala chybný termostat ?
@seagul táto bola okolo 40€ videla som.nedavno drahšie tam.sa dalo.vsetko nastaviť ako píšeš ty.tu si musíš dať pozor :/

veronikamilan_00
autor
10. okt 2018
veronikamilan_00
autor
10. okt 2018

@seagul a za aky cas sa zohreje mlieko

margaret17
10. okt 2018
seagul
10. okt 2018

@veronikamilan_00 ako som hore pisala, 180ml za 6 minút ak bola úplne vypnutá (čiže aj voda na ohrev je studená).

seagul
10. okt 2018

@lubik87 táto stala nová 25eur. Lebo ja na to zabudnem snáď každý krát a len pozerám že čo už nesvieti 😂

lubik87
10. okt 2018

@seagul no veď ja som pár krát aj mlieko prevarila :D ..ja mám všetko Avent mám rada keď je každý spotrebič rovnakej značky :D no len táto ohrievačka bola na figu ..ale už ohrieva dakomu inému 🙂

veronikamilan_00
autor
11. okt 2018

Tuto niekto mal?

momoika
11. okt 2018

@veronikamilan_00 ja som ohrievačku nepoužila ani raz, dostali sme ju. Vriacu vodu mam v termoske, studenu prevarenu vo flaške a ked idem zarabat mlieko, tak už nacvičene viem kolko horucej a studenej naliat, nasypem mlieko, zatrepem a može sa ist papať.
Nechapem pointu tych ohrievačiel. Pretože uz zarobene studene mlieko sa ma vyliat, max. do dvochh hodin skonzumovat a nema sa ohrievať. A rovnako nemame ohrievačku, ktora asi by si cely den prihrieváa vodu na 40’C, takže aj to by mi prišlo zbytočne. Cely den sa voda prihrieva, no neviem...
Vobec sme neprisli na jej praktickost, možno prikrmy v tom ohrievat, rozmrazovať? Ja to mam v miskach, a ta mi tam nevojde....tolko moja skusensot.

cathenne
11. okt 2018

Aj my sme mali ohrievacku.pozicanu. a vobec sme ju nepotrebovali.bola by to pre nas zbytocna investicia.robili sme to podobne ako veronikamilan_00

seagul
12. okt 2018

@momoika však neprihrievas celý deň tú istú vodu, zohriatu použijes a nalejes čerstvú 🙂 ale však každému ako vyhovuje, ja som na von tiež používala termosku ale toto mi bolo lepšie ako o 2 hej v noci "zarábať" vodu správnej teploty z termosky. Ale možno to chce len cvik.