Ohrievač detských fliaš Avent

karolinka1991
13. apr 2018

Ahojte,

chcem sa popytat na vyrobok "Ohrievac detskych flias Avent" - ako vlastne funguje? Da sa pouzit aj tak,ze sa zarobi napr. v noci mliecko,vlozi sa do ohrievaca a ten ho udrziava teple 3 hod,kym dieta znovu nebude pit? Ide mi o to,ze mala v noci straaasne place,kym jej nedam do pusinky flasku,no kym to zarobim,zobudi mi casto tu starsiu,tak rozmyslam,ako to zarabanie v noci urychlit. Myslela som,ze by som si dalsie mliecko zarobila potom,co mi zaspi,aby som ho mala pripravene na dalsie papanie.

No na krabici je tusim napisane,ze zarobene mliecko sa musi spotrebovat do 2 hod od zarobenia. Ak je to tak,preco sa ohrievac hrdi tym,ze udrzi vodu teplu az 4 hodiny? Sluzi potom skor na ine ucely???

Dakujem tym skusenejsim za radu 🙂

renatka100
13. apr 2018

Mozes ohrievat cistu vodu a tu potom sup este do pripravenej flasky so susenym mliekom. Ziadne mlieko sa nemoze 4 hodky stale ohrievat vznikali by tam bakterie…ja mam termosku na nocnom stoliku a pripravene flasky s um a toto je uplne najrychlejsie za par eur.

karolinka1991
autor
13. apr 2018

@renatka100 aha,no to mam aj ja tak doteraz - studenu dojcensku vodu a horucu v termoske....takze to by som si tym ohrievacom asi nijak nepomohla?!

pallacinka29
13. apr 2018

Ohrievac na flase je za mna najzbytocnejsia vec... predala som ho jedenkrat pouzity. Termosku mam Avent, udrzi 24 hodin teplu vodu a zmiesavam so studenou

skakalka
13. apr 2018

Keby nieco ja mam na predaj za 20e ako novy😎

karolinka1991
autor
13. apr 2018

@renatka100 cize vlastne ide o to,ze tam sa moze dat len flaska s vodou,ta sa udrziava na prijatelnej teplote a potom do tej flasky zarobim mlieko?

karolinka1991
autor
13. apr 2018

@pallacinka29 Tak to robim aj ja...myslela som,ze toto funguje inak,skoda...

pininka
14. apr 2018

@renatka100 podla mna je total zbytocnost prelievat do flasky a prilievat studenu vodu. Zbytocne dlha robota. V ohrievacke mas presne nachystanu vodu do ktorej das len mlieko. Trva to urcite kratsie a dieta nereve.

pininka
14. apr 2018

@karolinka1991 ano presne tak sa to robi, hotove mlieko nemozee takto skladovat,lebo ti skysne, to by si asi dietatu nedala.

renatka100
14. apr 2018

@pininka ja mam v termoske vodu presne tej teploty co potrebujem a iba zalejem mlieko

ivankagemini
14. apr 2018

Ja si tento ohrievač neviem vynachváliť!!! Mam v ňom fľašu s dojčenskou vodou na danú teplotu vždy pripravenú na použitie. Do detských fliaš nalejem presne kolo vody potrebujem, pridám sušené mliečko a zamiešam. Priprava 20sekúnd a už papáme.
Taktiež v ňom rozmrazujem prikrmy keď treba.
Za mňa super vecička ;)

karolinka1991
autor
14. apr 2018

@ivankagemini a zmesti sa tam velka aj mala flaska? A v com mas tie zamrazene prikrmy,ked smiem vediet? Su na to speci nadoby,ktore sa tam zmestia???

karolinka1991
autor
14. apr 2018

@skakalka a ktory typ? Ten najnovsi? Poprosim foto do spravy, vdaka 🙂

ivankagemini
14. apr 2018

@karolinka1991 mam tam velku na ohrev a kedysi som mala tieto, z tychto vsak uz piju a sem tma ju tam tiez.dam ked potrebujem na kasu, presne ml ohriat. Z lidla sommnou kupila takr misky aj fo mrazaku aj do ohrevu ajako mikrovlnky tusim to, je

karolinka1991
autor
14. apr 2018

@ivankagemini super a tie spominane misky to su tie,co je jedna na fotke s modrym vrchnakom?

ivankagemini
14. apr 2018

@karolinka1991 anooooo 🙂 z lidla a lupilu ich znacka a 3boli v baleni. Okolo 1,5dcl alebo 2dcl to ma

karolinka1991
autor
14. apr 2018

@ivankagemini super a to sa tam teda zmesti a da sa v tom rozmrazovat,hej?

ivankagemini
14. apr 2018

@karolinka1991 ano, vypeckujem si to na najsilnejsie, ze to az vrie miestami a pak uz len čakám a sem-tam premiešam 🙂

renatka100
14. apr 2018

@karolinka1991 s tymi plastovymi miskami z lidluby som to v tom teple tak neprehanala, je to material do vriacej vody? Ftalaty, ktore sa prave z takehoto plastu uvolnuju su velmi nebezpecne pre deti, ked tak tak sklo alebo polypropylenove flasky (napr. Aventove via pohariky) z toho sa vo vriacej vode neuvolnuju skodliviny…na vsetko je potrebne pozerat, hrozna doba

ivankagemini
14. apr 2018

@renatka100 je tam napisane na obale, ze vhodne do ohrievacov dojc.flias. inak by som to neriskovali ;)

renatka100
14. apr 2018

@ivankagemini aky je to material? Maloo by to byt oznacene naspodu skratkou

ivankagemini
14. apr 2018

@renatka100 pridavam foto

renatka100
14. apr 2018

@ivankagemini to je ok polypropylen pridavam foto bezpecnych a nebezpecnych plastov (unsafe)

ivankagemini
14. apr 2018

@renatka100 jeeej, tak to mi odlahlo, si ma vystrasila 😁😉 foto si sťahujem. 🙂 :D

karolinka1991
autor
15. apr 2018

@ivankagemini a ako dlho tam prosim vydrzi zohriata ta voda? Napr. o polnoci si tam dam flasku s vodou zohriat a o 3:00 potrebujem krmit malu - vydrzi to tie 3 hod teple,resp. to priebezne zohrieva? Alebo?

ivankagemini
15. apr 2018

@karolinka1991 ahoj. No ono to udrzuje stale rovnaku teplotu, reguluje si to same a ja to mám zapnute celu den, celu noc, nikdy neviem kedy to dvojky budú chciet, keďže teraz dávame prikrmy v uz castejsie a mlieko sa tym padom posuvaju hala bala niekedy. A v noci sa tiez budia raz tak raz tak 😂😂

karolinka1991
autor
15. apr 2018

@ivankagemini a aky mas prosim Ta model???

karolinka1991
autor
15. apr 2018

@ivankagemini nevypne sa to po par minutach same? Som z toho jelen!!!

karolinka1991
autor
15. apr 2018

@ivankagemini jaaj,uz vidim podla obrazka...a ten najnovsi tu funkciu uz nema,nevies? Lebo manzel tvrdi,ze nie,ale potom naco by ten ohrievac bol dobry????!!!

ivankagemini
16. apr 2018

@karolinka1991 stale to svieti a je rovnaka teplota vo flaske. Jedine co robim priebezne, je že dolejem vodu, ktora sa odpari asi 30ml 1-2x za den. Niekedy ohrievac aj vypinam keď idem napríklad na dlhšie von alebo preč. A keď sa vrátim, vypeckujem a kym prebalim oboch uz je via voda tepla. Ked sme boli na vyletoch aj s drobcami, ohrievac isiel s nami. Ja som spokojna :D model neviem aky to je. Inak zohnala som ho tu na MK cez bazár ;) za par €

froja
28. máj 2019

A prosim vas, len flase zo skla zohreje? Plastove nezohreje?