Odmietanie umelého mlieka 4,5-mesačnou dcérou

adari
26. júl 2022

Moja 4,5 mesačná dcéra odmieta UM. Dnes je 4.den co sme začali s prikrmami. Už včera začala odmietať ale potom len studené vypila proste teplé som do nej nedostala. A dnes cez deň v pohode a večer už koniec ak jej dám fľašku s vodou tak to pije ale akonáhle s mliekom a ochutnaa a zisti ze to je mlieko začne plakať. Cez deň bola úplne v pohode...a večer mrnci je nespokojná. Stolicu mala ráno. Po prikrme už nie, ale prdi ako bežný den. Teplotu nemá. Stalo sa to už niektorej z vás? Ja som asi blbá ale neviem ci je to bolest bruška alebo zuby a vôbec neviem ako jej mam pomôcť 😔

lorin29
26. júl 2022

@adari skus kŕmiť v polospanku 🙂naša malá obdobie tiež takto dáko a musela som v polospanku kŕmiť

ls56
26. júl 2022

Uz som to tu citala xx krat,bezne sa to deje..aj ja som sa dokonca s tym stretla,ale s tym rozdielom ze kojim. Proste neries nechce nevadi,uspi a ked zaspi tak jej daj mlieko a vtedy si vezme. Este sa to stane vela krat,aj prikrm ti bude odmietat a mozno zase mlieko. Treba trpezlivost a vzdy vymsliet nieco ako by si ju nakrmila.

adari
autor
26. júl 2022

@ls56 ďakujem pekne....potom sa to nakoniec podarilo a pekne mi zaspala...ja som sa len zľakla a urobila zbytočnú paniku

mareri
27. aug 2022

skus jej vymenit značku mliečka, bude to mat trochu inu chut a možno sa to zlepší