Odmietanie mliečka u 6 mesačného dieťatka

gabika711
11. okt 2016

Ahojte mamičky idem si sem po radu pretože som už zúfala, moja malá pol ročná dcérka mi nechce pit vôbec mlieko .... prikrmujeme a s tým nemáme problém zpapa všetko co jej uvarím, podám lyžičkou. Ale akonáhle po kúpaní chcem dať na noc mliecko tak plač a vôbec do úst ani kvapku. Síce sme boli teraz chorý a celkovo mi málo papala ale už nás preslo a ostatné už pekne papa. Lenže keď sme boli na pohotovosti tak nám poradili dávať do mliečka smectu trosku keďže mala mala rieducku stolicu tak sme tak robili a to už vôbec piť nechcela. Žeby sa jej sprotivilo mliečko ? Pretože teraz len zbadá flasku a s nim z plač ...... :( ďakujem za každú radu ....

pribinak
11. okt 2016

No keby som mala vypiť mlieko a smectu, tak tiez by mi zrejme nechutilo
Počkaj kym vyzdravie a potom jej skus dat mlieko

gabika711
autor
11. okt 2016

Hej tiež nám naša pediatrička povedala že to vôbec nie a zase na pohotovosti povedali inak. Nedali sme jej to len 2x viac nie ... uvidime keď bude už úplne v pohode ci sa to zmení ...

hivanik
11. okt 2016

Skusit inu flasu na mlieko?

gabika711
autor
12. okt 2016

To sme si tým už prešli mali sme na začiatku AVENT ten nechcela menili sme asi po mesiaci na MAM pretože má také dudle a to nám začala hneď ťahať .... mali sme niekedy problémy zen nechcela ťahať ale teraz po chorobe je to asi najhoršie ...

hivanik
12. okt 2016

A nema v puse afty? Syn ked bol chory a mal afty tak nechcel flasu ani cumel. Vtedy som odstavila cumel a ked odznela choroba tak flasu chcel. Nasledne mu zistili alergiu na Bkm. U neho boli afty s mlieka.

gabona1
12. okt 2016

Ahoj a nebude to tým, že je večer už unavená a proste sa takto odmietavo správa? Skús jej dať mliečko počas dňa, či ti vypije. AK nie, tak jej jednoducho nechutí, aj to sa mohlo stať. Aké mliečko jej dávaš? My sme v polroku vymenili štyri druhy, pretože nič nechcel. Nakoniec máme amilk bifido. Ale to bola iná záležitosť, to bol prechod z materského mlieka na umelé, nie choroba. Možno popros nejakú kámošku, nech Ti odsype iné mliečko a vyskúšajte inú chuť.