Odmietanie mliečka Nutrilon HA. Ako ho naň navnadiť?

lucinenka001
10. okt 2010

Ahojte kočky. Ako prosim Vas ošaliť drobca, aby nam opat zacal pit mliecko Nutrilon HA ? Urcite viete, ze je horke a ono je to taka hlavicka ze ako nahle ho ovonia tak ho uplne odmieta a vrhne sa na mliecko Hami, ktore momentalne pijeme. Mate nejake tipy, triky co davate drobcom aby pili tieto horke mliecka? Poradte prosim. Velmi chcem, aby nam opat nabehol na ten Nutrilon HA. Napiste prosim ako viete drobcov okabátiť, co im davate ak im nieco davate do mliecka. Krasne dakujem.

latvia
11. okt 2010

a preco mu chces davat zase nutrilon HA ked chce hami? 😕

sisaha
11. okt 2010

skus ine HA mlieko ako Nutrilon, ale ja by som v zasade nenutila dieta do niecoho co mu nechutí

lenocka84
11. okt 2010

@lucinenka001 ahoj, mate doma alergiu ze ho pije? my sme po 3 mesiacoch presli na sunar, a papame v pohode

lucinenka001
autor
11. okt 2010

@latvia ahoj, lebo mame ja mam alergiu aj lahku astmu a Adam ma atopicky ekzem ☹, tak preto .

lucinenka001
autor
11. okt 2010

@sisaha no ale musime pit to mliecko, ja som alergicka a Adam ma ekzem. Vies poradit nejake ine prosim Ta?Dakujem.

latvia
11. okt 2010

@lucinenka001 a to hami co mu davas je ake? tiez HA?

lucinenka001
autor
11. okt 2010

@lenocka84 ano ja mam aj maly ma. No Sunar je ok, ale Nutrilon HA je horky ☹ a neche nam ho pit tak preto ci nie je nieco co mu dat donho nieco sladke co by mohol ci nemate skusenost 🙂

lucinenka001
autor
11. okt 2010

@latvia to je klasicke . Preco?

latvia
11. okt 2010

@lucinenka001 ja len ze preco si davala klasicke ked malo pit HA 😅 tak skus do toho mlieka primiesat nieco sladke...nemliecnu kasu s prichutou, aby necitil tu horkost

katkabg
11. okt 2010

hej daj niaku dobru kasicku nemliecnu🙂ale podla mna hami je lepsie a dokonca myslim ze maju aj HA...Ja nezijem na SK,tak som kupovala Beba HA som bola velmi spokojna...

sisaha
11. okt 2010

ja som tiez alergicka a mala mi do 1 roka pila Bebu HA, skus teda to 😉

katkabg
11. okt 2010

Tak a vidis ani tvoje babo nechce Nutilon...ten fuj fuj tak preco mu nedozicis to co ma rad...su aj ine HA mlieka 😅

lucinenka001
autor
11. okt 2010

@latvia no pil Nutrilon HA, ale zrazu cca po 1mesiaci si zmyslel ze ho nechce a zacal robit hrozne ceremonie tak preto sme preslina Hami, on mal aj klasicku Nutrilon. Adam uz tolko roznych druhov mal ze hroza. Aj Bebu HA mal tusim este Hami HA nemal 🙂. Tak skusime pripadne tu kasicku, len aby mi to neurobilo nejaky neporiadok v brusku 🙂

lucinenka001
autor
11. okt 2010

@sisaha uz sme mali aj tu a aj tu po case odmietol. Vyberavy je hrozne, nebude len tak pit co mu nechuti. 😀

lucinenka001
autor
11. okt 2010

@katkabg on uz toho popil riadne ten nas Adam, ja chcem stale aby pil nejake HA, ale proste tazko s nim tak hladam riesenie ako ho donutit, je mi jedno aka to bude znacka 🙂 A zase mu nechcem menit casto mliecko to nie je dobre.

katkabg
11. okt 2010

@lucinenka001 pocuj aj moja katka do 6 mes.pila beba HA,a len tak som vyskusala hami ale so strachom a nic chutilo jej velmi a tak uz nepijeme HA,len do toho neboj nic sa nestane 😉

bianca
11. okt 2010

@lucinenka001 a co nekupis Hami HA?

katkabg
11. okt 2010

@lucinenka001 inak precitaj si tu na koniku MOJE DIETA NECHCE PAPAT.Teraz som tak napisala co papaju deticky v bulharsku...aj my tam zijeme cize aj mala to papa

sisiska
12. okt 2010

my mame s tym Nutrilonom HA rovnaky problem, vobec ho nechce pit...tak som ho malej dochucovala bananovymi, marhulovymi a slivkovymi vyzivami a trochu to fungovalo, ale potom zacala pit coraz menej aj takehoto ochuteneho Nutrilonu HA, tak som presla na klasicky Nutrilon a zatial sa to trosku zlepsilo, aj ked nie az tak vyrazne, ale trosku papa viac....tuk, tuk 🙂

junovka
12. okt 2010

@lucinenka001 a co tak pomaly zavadzanim HA mliecka??Do Hami mliecka postupne pridavaj HA mliecko...takto postupne zvysuj davky HA mlieka a znizuj davky toho, co chces vyradit 😉 😕

lucinenka001
autor
12. okt 2010

a myslis ze nevadi, ze mu budem takto mixovat roxne druhy mliecka? Nebude mat potom v brusku hrozu? 🙂

lucinenka001
autor
13. okt 2010

@junovka a myslis ze nevadi, ze mu budem takto mixovat roxne druhy mliecka? Nebude mat potom v brusku hrozu?

junovka
13. okt 2010

@lucinenka001 pokial budes pomalym tempom zvysovat davky toho UM co chces aby ti pil, a znizovat postupne davky , to co nechce, tak problem nebude.Mam to vyskusane a a aj pedinou schvalene 😉 Hroza by bola, keby si dala narazovo to mliecko co chces davat, pre maly trav.trakt, ktory sa este vyvija je to " SOK ".

lucinenka001
autor
13. okt 2010

ok, tak skusime, dakujem krasne. Este taka prosba nemas nahodou skusenost ako sa malemu pomoct zbavit afty malej bielej bodku na jazyku, ze co na to pomoze? lebo tu kočku pisu ale kazda druha nieco ine tak neviem z coho si vybrat .-) a co skusit. ak nie tak dakujem.
Lucia

junovka
13. okt 2010

@lucinenka001 mas IP