Nutrilon verzus Nutrilon HA 1

zulina9
3. okt 2012

Moze to byt taky rozdiel? Mesiac sme ficali na obycajnom Nutrilone, az doktorka nam odporucila Nutrilon HA 1 ( dokrmujeme nakolko mam malo mlieka) , nakolko som alergicka, papkali sme ho len jeden den a na druhy sa nevedel vykakat, preplakal cely den, aj sme cvicili s nozkami, nakoniec som utekala do lekarne kupit feniklovy cajik. No nenapadlo by ma ze moze maly az tak na to reagovat.Takze nakolko som kupila 800g NHA1 tak mu ho riedim s obycajnym kym ho neminieme. No a potom sa asi vratime k Bebe HA 1. Len z nej mi grckal tak neviem. Striedat stale tie mlieka tiez nieje dobre. 😒

liz_lemon
3. okt 2012

@zulina9 vidim, ze si z BA, tak ti odporucam skusit Hipp 1 HA, ja ho davam malemu, velmi dobre ho znasa (kaka v pohode, negrca vobec), je lacnejsi ako Nutrilon, ale treba ho ist kupit do Rakuska (Bipa, DM), u nas stoji o 5 E viac ako tam

bibistec
3. okt 2012

no ja som davala nutrilon HA od narodenia koli alergiam do roka. a mala bola ok super mliecko ale gastrologicka potom povedala ze ak je dieta zdrave nema byt na HA mlieku tak sme logicky dali normalny nutrilon. katastrofa take hnacky som este nevidela. skusili sme aj inu znacku a tak isto zo vsetkeho hnackovala. ale lekarka povedala ze je ok ze len netoleruje konzervacnu latku nech len skusam dalej a ozaj malej pomohlo hipp normalne. to jej sadlo. preto si myslim ze kludne moze mat zapchu z toho nutrilonu, cize skus znacku ktora mu sadne, ale ja by som na tvojom mieste davala normalny nutrilon. drzim palce

zulina9
autor
3. okt 2012

no vyskusame asi Hipp ha1 a uvidime. Dakujem za radu.

ktore
28. okt 2012

@zulina9 nutrilon HA je dobry.bez doktora nemen mliecko.inak ked uz si chcela zmenit mliecko tak si mohla nie na bebu ale na HIPP HA.ten nezapeka.ten si velmi chvalia.

zulina9
autor
28. okt 2012

@ktore neviem ci hipp ha1 mliecko je tiez na recept.

marcelirv
8. sep 2013

poradťe mi prišla som z nemocnice v sobotu domov aj z maličkou a dávam jej nutrilon ha ale doma mi akonáhle vypije hned aj pokaká neviem čím to je.či tým že v nemocnici mi ju nosili každých 3h na krmenie a doma jej dávam iba ked sa mi zobudí. poradťe mi ☹ ☹ už som z toho zúfala.

adelsa
6. nov 2013

dobry den, chcem sa opytat ci je toto mlieko vhodne pri grcani, pripadne refluxe. nam to odporucila pediatricka.

larnaca
16. nov 2013

ahoj, na reflux je dobré Nutriloh AR, my sme ho začali tiež teraz papať, ale v kombinácii aj s kojením, dá sa aj na recept, potom ti poisťovňa polovicu prepláca, ale myslím, že je nutné to mať z Gastra potvrdené
@adelsa

larnaca
16. nov 2013

Darujem Nutrilon HA 1 - dr. nám omylom predpísal, namiesto Nutrilon AR.

makodob
15. nov 2014

DARUJEM Nutrilon HA 1- 800g- moju malu z neho zapekalo, pouzivala som ho 2 dni, datum exp: 25.11.2015, balenie je skoro celé a zbytočne mi doma stoji. kontaktuje ma na 0948 384 378, som z KOSIC - Furca.

biela_sova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz