Nutrilon s čajíkom

moncicna
16. apr 2022

Ahojte... chcem sa opýtať pár dni nás teraz trapili bolesti bruška sme len na UM nutrilon.. Výskúšali sme miesto vody robit nutrilon s čajíkom ( 90ml feniklový čajík 3 odmerky nutrilon) zaujimalo by ma či to tak ešte niekto robí a či to malemu nemoze uškodit.. pripadne či to takto mozme robit stále ( bolesti ustúpili krásne začal prdkať aj kakať)

pribinak
16. apr 2022

@moncicna keď mu to tak vyhovuje, tak ok. Nemá mu tam čo uškodiť, veď je to detsky cajik

moncicna
autor
16. apr 2022

@pribinak jasné ja len či to tak tiež niekto nerobí.. či mu to čiste mliečko chýbať nebude.. podľa našej dr sa to nesmie.. max 2x do dňa aj to zmiešať 60ml urobeného mliečka a doliať 30ml čajik...

pribinak
16. apr 2022

@moncicna však mu striedaj, mlieko mu chýbať nebude, veď ten prášok je mlieko a z toho mu neberies

nikpa
16. apr 2022

@moncicna určite nedávaj každé kŕmenie namiesto vody feniklovy čaj, však ho roztrha, aj z toho môže bolieť bruško. A žiadny čaj nie je zdravé piť dokola.

moncicna
autor
16. apr 2022

@nikpa práveže od kedy dávame čajík bruško bolí oveľa menej.. kaká pekne žiadne hnačky.. a prdká tiež primerane.. ale jasne ze to obmedzim a budem dávať aj čisté UM 🙂 a čajík pár krát do dňa

danieladugard
16. apr 2022

Bud cisty caj a ciste UM ale nemiesat urcite.. Dr ma pravdu 🙂

zuzanka.zuzu
16. apr 2022

ja som to takto robila ale len 1x denne s racovým čajíkom 🙂 tiež mal syn nutrilon

zuzanka.zuzu
16. apr 2022

@danieladugard a určite prečo? aj máš dôvod? 🙂