Nutrilon Comfort&Colics

7. mar 2024

Aký máte názor na toto mlieko?
Pomohlo vám? Čítala som, že deti z neho bývajú hladné a pomaly priberajú. Aké máte skúsenosti? Nám ho pred predpísala lekárka

kissinka111
7. mar 2024

Neviem ako teraz, ale ja toto mlieko davala a kupovala pred 7r kedy este nebolo take dostupne a nam pomahalo a maly priberal. Bolo aj hustejsie ako bezne mliecka ale ako je to teraz netusim. Snad nezmenili recepturu....🤔

autor
7. mar 2024

@kissinka111 Ďakujem. Tak hádam nie. Ja som davala bebu, ale nám lekárka dala teraz toto a zdá sa mi redšie než tá BEBA, tak uvidíme. Maly má dnes 7 týždňov. Vazi 4140gramov a lekárka povedala, že akosi rychlo mi priberá. P. Váhu mal 2900. Mne sa nezdá, že by bol nejaký tučnučký. Má 58 cm. 62 mu je dĺžka dobrá, ale moc veľká na brušku a všade. Papá dobre. 90ml po 3 hodinách😄nechcem ho zasa ani vyjesť, že v 3 mesiacoch 8kil. Podľa tabuliek čo som našla má v priemere

anavixy
7. mar 2024

Hadam vam mlieko zmenila kvoli problemom s travenim, nie kvoli prilisnemu priberaniu (asi ano, len sa da pochopit vselijako 🙂). Vahu ma ok, davky ma tiez ok 🙂
No a co sa tyka mliek, tak tam treba pozriet tabulky s vyzivovymi hodnotami, ci je tam nejaky rozdiel v energetickej hodnote (zriedka su rozdiely a ked tak su naozaj minimalne), hustota mlieka nema na to ziaden vplyv. 🍀

autor
7. mar 2024

@anavixy prepáčte. áno áno. Kvôli tráveniu. Nechcel kakať. Jedine s teplomerom aj to veľmi tvrdo a ťažko. Alebo keď sám, tak úplne cely červený bol. A len plakal. No dala som mu teraz druhýkrát to mliečko a úplne sa jeduje. Aj dlho ho pije a odťahuje sa od fľaše😥tento druhýkrát teraz strašne vracal. Neviem vôbec už čo mám robiť, či zasa mu Mozwm dať tu bebu alebo nie😓

crazy_lazy
7. mar 2024

Tak môj ho pije a nezdá sa mi hladný a priberá tiež fajn. Zajtra bude mať 8 týždňov. Pri odchode z nemocnice vážil 2,5 kg a dnes som ho vážila a má už 4,8 kg.