Nutrilon comfort&colic - je nutné dávať aj Coliprev?

denisque
22. júl 2021

Ahojte, mame nutrilon comfort&colic, no neviemnci treba davat aj tak coliprev. Diky

danielahamar
22. júl 2021

Aký máte problém? A kolko má dieťa?

nikpa
22. júl 2021

@denisque Coliprev je pre ľudí, ktorí nedokážu štiepiť laktózu. Má tvoje dieťa taky problem? Ak áno, tak dávaj. Ak má len koliky lebo ja zapečené alebo sa nevie vyprdiet tak coliprev mu nepomôže, možno to mlieko alebo potom sab simplex kvapky alebo espumisan.

denisque
autor
22. júl 2021

@nikpa plakavapa po kazdom papapani, ked sme mali ine um. A davali sme coliprev a aj tak plackavala hodku dve. Dovod sme nezistili, teraz nam doktorka odporucila nutrilon a je to uz dobre. Prdka, a kaka bez problemov. No ostala som teraz na vazkach ci jej mam davat aj coliprev.

danielahamar
22. júl 2021

@denisque no preto sa pýtam, že ja osobne by som dala bezlaktózove a nepotrebujete nič ine😉

denisque
autor
22. júl 2021

@danielahamar malinka ma mesiac, zatial sme celkom ok na tom nutrilone, uvidime co povie dalej doktorka

danielahamar
22. júl 2021

@denisque môj ma 7m. a práve preto to hovorím, lebo kolika nie je vždy len kolika, keďže dieťa do 3 mesiacov nema enzým laktozy, mali sme aj omneo comfort, aj bezlakt., nakoniec to je ABKM😉

denisque
autor
22. júl 2021

@danielahamar co je Abkm?

danielahamar
22. júl 2021

@denisque alergia na bielkovinu kravskeho mlieka, od 3 mesiacov ju mame potvrdenu

denisque
autor
23. júl 2021

@danielahamar jaj tak, no my ziadne prejavy nemame, co som citala, a cakame este na vysledky zo stolice, tak uvidime