Nutrilon Comfort & Colics a kŕče

annamarie11
Včera o 21:22

Dobrý večer, chcem sa poradiť synček má 7 týždňov na začiatku nám papal obyčajný Nutrilon len od toho nemal stolicu aj 4dni ,
Pán doktor nám dal Nutrilon comfort colics lenže od toho nám zas grckal poslali nás aj na sono a zistili reflux pridali nám do Nutrilon comfort colics aj Nutrilon Nutriton...papá probiomaxik, espumisan L
Stolicu nemá stále aj 3-4 vkuse po každom kŕmení nám veľmi plače nespí aj 5hod vkuse ...aj by chudáčik buval lenže sa zobudí a veľmi plače a kŕči sa ako keby ho niečo bolí ... myslím si že mu toto mliečko vytvára kŕče viete mi poradiť?máte niektorá takéto skúsenosti ?

anjelicek26
Včera o 21:46

Tak ten nutriton vie pekne zapiect. Riesenie na toto nemam, bud bude grckanie, alebo problem s kakanim, musi s toho vyrast :( Skusala si mu pomoct rektalnou rurkou, nech kaka pravidelnejsie? Nepomohlo to?

elanor
Včera o 21:55

my sme davali Bebu sensitive. Len neviem ci este existuje, predsa uz to 10 rokov naspat.
V tom case velmi pomohla.

gulicka277
Včera o 22:16

@annamarie11 keď máte reflux prečo vám radšej nedal Nutrilon AR? A probiotiká?

gulicka277
Včera o 22:18

A do toho ešte ten espumisan

annamarie11
autor
Dnes o 04:21

@gulicka277 probiotiká máme aj espumisan L, dokonca aj rektalnou rurkou pomáham , viem že bábätko keď je staršie viac aj plače a chce viac tej pozornosti ...ale toto je pravidelne vždy keď sa napapa snaží sa zaspať ale spustí neskutočný plač a kŕči sa celý
je schopný byť hore aj od 1:00 rána kľudne aj doteraz 6:00 to podľa mňa nieje už bežná vec ...buď nesadlo mlieko alebo naozaj len počkať kým to prejde časom, sme už zúfalí .

rrrr_7
Dnes o 08:26

@annamarie11 moze byt ze ma z toho mliečka kŕče, preto to krcenie nôh, my sme ho mali takisto prepisane a nesadlo, syn mal rovnako ako vas bolesti bruska počas a po papani vzdy velmi plakal. Takisto mal zapchu musela som mu pomahat s vyprázdňovanim. Nakoniec sme zmenili mlieko na kendamil a odvtedy je dobre