Nutrilon Comfort a stolica dieťaťa

sense
16. jún 2013

ahojte mamicky, ktore davate svojim babätkam Nutrilon comfort, aku maju stolicu? Moja ju ma tmavozelenu a neviem ci je to bezne alebo sa mam niecoho obavat....Musim podotknut ze zatial to bolo jedine mlieko z ktoreho aspon nejaku stolicu ma bez toho aby mi preplakala poldna od bolesti a od tlacenia....

lucia006
16. jún 2013

@sense moj presiel vselijakymi um az nam povedala dr ,ze mame davat nutrilon comfort vzdy mal tmavozelenu stolicu tuhu ale nebolo to ono nekakal kazdy den,az som sanraz nastvala celkom zatrhla s nutrilonmi ako takou znackou,a zacala davat hiip vio combiotic a odvtedy ma kazdy den stolicu normalnej farby aj konzistencie,takze ja uz bynsom znacku nutrilon nikdy nedavala...

sense
autor
16. jún 2013

@lucia006 no my mame tiez ten comfort a tiez ma strasne tmavozelenu stolicu....ale nie je tuha skor redsia

s.i.m.k.a1
16. jún 2013

@sense nas maly ho mal od narodenia do viac ako pol roka a bolo to striedave... raz taku raz taku... aj zelenu maval.... a to sa meni aj prikrmamy a tak, kolko ma tvoja mala??

lucia006
17. jún 2013

@sense no moj mal skoro stale tuhu a aj tak by nekakal ako mal aj 2-3dni pauza,od hipp kaka super,a ako dlho uziva vasa teen comfort kolko ma mesiacov?

sense
autor
17. jún 2013

@lucia006
@s.i.m.k.a1 no moja mala ma 8tyzdnov takze prikrmy zatial nehrozia, nasa mala ma asi 4 tyzdne ten comfort

lucia006
17. jún 2013

@sense mo ho mal asi 3mes,potom sm presli na normalny lebo nam tak povedala dr a potom zas na comfort ,ale ked kaka tvoja stoho nrmalne len zelena stolica to nevadi moj ma skoro stale taku a uz bude mat 8mes,to robi to um

sense
autor
17. jún 2013

@lucia006 no dnes sme boli na poradni a udajne to je kvoli tomu mlieku....tiez rozmyslala prejst na ine aj kvoli zasyteniu aj kvöli cene tak trochu ale zatial to nechcem moc riskovat aby sa jej nevratili koliky alebo zapcha....takze uvidime kym ju to zasyti tak ostaneme zrejme pri tomto...

lucia006
17. jún 2013

@sense no caste menenie mliecko moze uskodit,moj bol az na pohotovsti dvakrat ked bol taky mensj co mal take bolesti bruska jak sme menili,ja celkovo uz nutrilon nikdy s hipp vsetko preslo tiez som si to vycitala tu na mk 😉

sense
autor
17. jún 2013

@lucia006 no my sme praveze tiez menili a comfort je nase tretie samozrejme pod dohladom lekara, ja tiez uvazujem nad tym hipp....len fakt neviem ci to mam spravit al. nie a keby aj neviem ci klasicky hipp ten combiotic alebo ten specialny na zapchu, lebo posledne co si prajem aby malo moje dievcatko bolesti...a dnes sme boli na poradni a povedali nam ze vzhladom k vyske resp, k tomu ako rychlo nasa slecna narastla je s vahou podpriemer a vazili ju na dvakrat lebo nechceli verit tomu ze aka je chudunka a kolko vazi....

kotlik6
9. júl 2013

Mám vyzkoušené super účinné a 100%přírodní,české kapičky na prdíky a pravidelnou stolici,měla jsem také problémy u malé,od asi 1 měsíce měla šílené problémy,mazala jsem Pupíkem,věčně rourku v zadečku…dávala Sab simplex,Infacol,asi nejvíc zabral Baby calm,ale s nimi se to nedá srovnat…efekt okamžitý ...asi v jejích 4měsících…to jsem jí začala pak pomalu dávat i rýžovou kaši na noc,protože se mi furt budila,měla i pak tužší hovínko,ale po několika kapičkách změklo,dávala jsem jí 3-4kapky 2× denně,pak i 5,6 podle věku a chodila bez obtíží,měla jsem jí na bezplenkové metodě,tak pleny jsem měla jen občas počůrané,tak jsem to krásně viděla v nočníku…kapky jí i chutnají,že si o ně sama říká,je ji 26 měsíců,dávám jí je teď už nepravidelně,ale přes to velice často…zabírají okamžitě.
kapou se klidně rovnou do pusy,nebo na lžičce,může se zapít,ale nemusí,nebo zamíchat do mlíčka…Je to i na pálení žáhy,reflux, a -beru i já…
moje kamarádka, ne jedna, je dávala od narození na prdíky a efekt je fakt úžasný,podle věku se dávají 1–5 kapek 1–2× denně .
,kdybys chtěla,pošlu mailem podrobněji-lépe se to píše-vejde se toho víc,klidně ho napište do SZ...Jinak držím palečky Andrea