Nutrilon Allergy Digestive Care

petronela258
8. nov 2015

Ahojte dievčatá, prosím Vás máte niekto skúsenosti s nutrilon allergy digestive care?...Maly má pravdepodobne allergiu na bielkovinu kravského mlieka ( krv v stolici, hnačky...) po podaní allergy care sa mu výrazne zlepšila stolica, žiadne hnačky, ani krv....problém je v tom že mu toto mliečko nesedí, je po nom nepokojný ako keby mal problémy s trávením. Čítala som o nutrilone allergy digestive care - tento je ešte ľahšie stráviteľný. Máte niektorá skúsenosti s týmto mliečkom? Budem veľmi vďačná za odpoved. Pekný večer

touareg8
28. júl 2020

@petronela258 Zdravim Petronela, ak ste este tu a pametate sa, ako to skoncilo prosim? Zvykol si maly a po akom case? Alebo ste radsej presli na ine a na ktore? Vdaka

denuska28
18. okt 2021

@touareg8 ochhh to by som aj ja chcela vedieť 🙏🏻

katkari
28. aug 2022

@touareg8
@denuska28

ahojte baby viem ze uz presiel dlhsi cas, ale davali ste detom ten nutrilon allergy dig. care? sedelo im? aku mali stolicu? dakujem

denuska28
28. aug 2022

@katkari je mi ľúto, syn je na neocate syneo, NADC sme ani neskúšali. Niekomu stačí, niekomu nie, syn má silnú alergiu. Výsledok uvidíte tak za 2-4 týždne. Treba byť trpezlivý. Veľa zdravíčka vám prajem 🌹🍀