Nutrilon a Nutriton u 7 týždňového bábätka

darina2711
27. apr 2020

Ahojte žienky,vďaka za odpovede v mojom predošlom príspevku ,kde sa riešilo grckanie o môjho bábätká už 7 týždňového .....aj na radu lekárky som skúsila ten nutritone na zahustenie umelého mlieka (Sunar premium )...negrckal,dva dni boli super,tieto posledné dva dni ho nesmierne bolí bruško ,až je modrý od toho ako tlačí,väčšinou to máva krátko po Tom ako sa napapa,aj hodinu po tom....stolicu má aj 6bkrat denne,som rada že nemám zápchu ale obávam sa či je toto normálne...zajtra máme ísť nan kontrolu, chcela som vedieť mali ste aj vy podobne skúsenosti s týmto práškom?skúsim si zajtra pýtať radšej rovno mliečko už zahustene.

limetka69
27. apr 2020

Ahoj, nas zvladal nutriton v pohode. Ale ja som necakala kym zhustne, zhustlo mlieko uz v brusku, a dr povedala, ze par dni trva kym si crievka zvyknu na nieco nove. 🙂

darina2711
autor
27. apr 2020

@limetka69 hm to je tiež možné....ale ked ho vidim ako sa trápi s tým bruškom tak som nešťastná...predtým som sa trápila ja keď sa mi dusil mliekom,som sa bala od neho vzdialit...no prvé bábätko,tak sa desím asi všetkého ...

darina2711
autor
27. apr 2020

@limetka69 ešte prosím ťa aký cumlík sú mala?teraz má c.4 kvôli tej hustote,kým to vypije,zhustne to,zasa sa ti neprederue cez ten c.1,ktorý bežne mával na mlieko

limetka69
27. apr 2020

@darina2711 mala som nuk normalne 1, ako pisem davala som mu ihmed a necakala kym zhustne, zhustlo to v nom a daj kludne aj menej ako je v navode. Lebo z toho sa beton urobi, a staci to zahustir menej, pri najhorsom sa pogrcka, to prezijes. 🙂 a velmi z toho priberie a vyrastie 🙂