Nový Sunar obsahuje už odtučnené mlieko

niky21
24. mar 2016

Baby vraj nový sunar complex obsahuje už odtučnené mlieko, myslím to nové balenie , čo začali predávať.. To je škoda, lebo starý sunar complex obsahoval sušené plnotučné mlieko ☹

lorela
24. mar 2016

@niky21 Myslím, že je to jedno, pretože "dohnané" je to iným tukom.
Veď pozri na oboch tipoch Sunaru zloženie, koľko tuku obsahuje Sunar s plnotučným mliekom, a koľko s odtučneným.

gabriela93
24. mar 2016

@lorela presne tak,aj podla mna to je jedno.My tiez papame sunar complex 🙂

lorela
24. mar 2016

Sakra, typoch! 😕

gabriela93
24. mar 2016

@niky21 ale ty nemyslis nahodou ten premium sunar?

anya99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niky21
autor
24. mar 2016

@gabriela93 myslím oba baby, aj my papáme sunar ale ešte ten starý.... sunar complex 1 . A tiež ma naštvalo, že obsahuje palmový olej, ale to je už iná téma... Prikladám obrázky...

niky21
autor
24. mar 2016

NO nejde mi ten obrázok pridať...wtf?!

adkasmejka
7. apr 2016

Ahojte, my sme dnes skusili ten novy sunar ale mne pride uplne iny, konzistencia aj vona.... mala mi ho vobec nechcela a vypluvala mi ho :(

niky21
autor
8. apr 2016

@adkasmejka v Tescu majú ešte ten starý, aj zloženie je trochu iné... všeeetko pokazia.

adkasmejka
8. apr 2016

@niky21 kupila som este jednu krabicu povodneho..... a dalej asi prejdeme na babylove bio, viac sa podoba zlozenim na povodny sunar ako tento novy.

niky21
autor
10. apr 2016

@adkasmejka vieš, že aj ja som nad tým rozmýšlala ? .-) V dm-ke stojí momentálne okolo 5€ a my sme na zažiatku dávali Babylove PRE, sedelo mu, ale bol po ňom hladný, tak som zmenila na sunar, až potom som zistila, že som mu mala dávať 1-tku a nie PRE 😀 Ale moja doktorka mlieko Babylove iba chválila, že je detičkami veľmi dobre tolerovaný a tráviteľný... Kedže ja syna iba dokrmujem, aj to momentálne raz za 2 dni, tak prejdeme na babylove BIO 🙂

rrybka
10. apr 2016

Kojenie je kojenue co k tomu dodat.musim sa len pousmiat..moje prve 5r kojene moje druhe takmer 2r zatial kojene a koolko sme usetriliii..

trubi
10. apr 2016

Čože? Akurát v novom čísle Mama a ja, je článok ako je mliečny tuk dôležitý. A vedľa reklama na Sunar premium 2 a vedľa nápis - mliečny tuk..

lauricka
10. apr 2016

@rrybka ale to dako nezapada do temy, ci?

trubi
10. apr 2016
lauricka
10. apr 2016

Skuste Babylove, usetrite a podla mna, dost vysoka pravdepodobnost, ze budete spokojne 😉 . Jasne, ze dojcenie je naj, ako si rrybka neodpoustila, tiez malu dojcim a ma 15 mesiacov. Ale niektore maminky davaju UM az do troch rokov dietatka a nedojcia tak dlho, takze nejake si po skonceni dojcenia vyberu. My sme pri dvojcatach boli s Babylove spokojni. Teraz uz nepijeme ziadne kravske mlieko. Bohuzial, bilekovina KM im asi nerobi dobre.

niky21
autor
10. apr 2016

@rrybka veru kojenie je dar od Boha... čo som sa naplakala, keď som musela dormovať :-/ ked mi malý plakal na prsníku, ked s neho nešla skoro ani kvapka, čo som sa natrápila, prečo práve ja nemôžem kojiť svoje bábätko...Už ani nerátam tie zápali prsníkov, krvavé bradavky, zapálené... Hodiny odsávania , len aby mal svoju dávku môjho mliečka... Do teraz mám zjazvené bradavky 😀 ale nevzdala som to a nejako som to ,,rozkojila,, , aj keď občas musím dať aj UM,ale tak, ako som si predsavzala,že budem kojiť, čo sa mi aj podarilo konečne, tak som si predsavzala, že budem mať dostatok mliečka , aby som nemusela dávať um.. snád pri druhom bábätku budem mať mliečka dosť.

niky21
autor
10. apr 2016

@trubi on obsahuje mliečny tuk, aj ten nový, ale.. ked si zoberiete krabicu od starého sunaru complex a prečítate zloženie je tam : sušené plnotučné mlieko, mliečny tuk.... a na novom je obsah : sušené odtučnené mlieko, mliečny tuk.... chcú ušetriť... 🙄

adkasmejka
10. apr 2016

@niky21
@lauricka som rada ze ste ma utvrdili ze skusime to babylove bio mliecko. My mame len 4 mesiace a zial ja svojho mliecka mam velmi malo ale tesi ma ze aspon nieco sa dari este. Ked som videla a ovonala to babylove tak mi pride velmi podobne povodnemu sunaru, snad bude malej chutit a neurobi nam sarapatu v brusku. O par dni zaciname skusat, drzte palce 🙂

adkasmejka
10. apr 2016

@niky21 je smutne ze este aj z detskeho mliecka kde bolo plnotucne mlieko robia light verziu :(

niky21
autor
10. apr 2016

@adkasmejka veď toto... ja som ho kupovala iba kvôli tomu plnotučnému mlieku :-/ aj ja som bola od 3 mesiacov vraj na sunare, ale to bol SUNAR - plnotučné sušené mlieko 😀 aspoň tak sa volal v 90 rokoch 😀 predali to spoločnosi hero, teraz sa vyrába v zahraničí.. to už nie je to isté... Nuž, to už je ozaj jedno, aké liečko zvolíme na dokrmovanie, všade sú éčka a cukor, palmový olej.... hlavne že ešte máme aj to svoje a že čo chvíľa začneme s príkrmami a potom im už bude stačiť snáď aj to naše..

lauricka
10. apr 2016

@adkasmejka skusali ste laktacnu poradkynu? Myslim, ze v tomto veku mate dost velku sancu nakopnut tvorbu mlieka a dojcit. Len by ste na to nemali byt sama. Urcite to stoji za namahu. Znama tak rozkojila dvojcata, co boli dovtedy na flasiach vacsinou. Drviva vacsina zien je schopna normalne dojcit, len potrebujete dobru podporu. Skuste to, drzim palce!

gabikacentrum
15. apr 2016

my mame roblem stim novym sunarom mala mi ho vobec nechce sice mame uz 6 mesiacov tak chceme prejst na dvojku ale bojim sa ze ho bude odmietat dnes som uz nevedela co robit aby vyila aspon troska tak kamoska mi poradila dat troska granka a uspelo vypila plnu davku

niky21
autor
15. apr 2016

@gabikacentrum ja by som granko ešte nedávala 6 m. bábu, lebo sunar je dosť sladký + granko je čistý cukor.... Skôr skúste zmeniť mliečko :-/

ja76
24. júl 2016

Baby ten novy complex je fakt hrozny mala mi ho vobec nechce a ani sa tak nepeni :(((

gabikacentrum
25. júl 2016

@ja76 tak to je moja ho vobec nechce este do teraz sme zhanali stare balenia ale uz sa nedaju zohnat ani neviem co budeme robit ☹

niky21
autor
26. júl 2016

@gabikacentrum a to babylove si neskúšala ? To malému chutilo ešte viec ako sunar... 😅 Ináč v Teta drogérii a v DM ke som natrafila na staré balenia..

gabikacentrum
28. júl 2016

@niky21 skusala ale malu od toho mliecka bolelo brusko po vypiti bola fkuse nepokojna aj v noci sa prehadzovala tak sme dali stary sunar a bolo ok babylov mliecko je podla mna dobre ale aj huste a preto mala mala problem z bruskom aj vykakat sa po nom nemohla

zuzka1717
9. aug 2016

Ahojte plnotučné mlieko je tam stale lebo je tam mliečny tuk narozdiel od ostatných mliek ktoré ho nemajú vôbec, teda aspoň myslím nenašla som ho este v žiadnom inom

niky21
autor
9. aug 2016

@gabikacentrum aj Hipp mliečko si veľmi chvália ;)