Novorodenca bolí bruško z Hipp

23. aug 2021

Bola som v nemocnici a malú dokrmovali Hipp-kom. Nemala som žiadne mlieko teraz sa mi rozbieha. Prišli sme domov kúpili sme Hipp pre novorodencov namiešali malá bola nesvoja hnačkovala bolelo ju bruško. Teraz už pokojne spí. V nemoci mali už Hipp na miešané od dodávateľa. Mohla malej nesadnúť zmena?? Alebo celkovo prostredie všetko?! Dúfam že som jej nejako vážne neublížila 😔😔

luccija
23. aug 2021

Všetky bábätká majú stolicu ako hnačku.Neublizila si jej čo najčastejšie si ju prikladaj k prsniku

karhu
23. aug 2021

kazde babatko ma riedku stolicu, ale ak sa ti hipp nepozdava, skus ine..

simca06022011
23. aug 2021

(UM som riesila davno, tak take archaicke skusenosti pisem :D): Kupili ste rovnaky hipp?? lebo v nemocke zvyknu davat hypoalergenne mlieka... teda aspon kedysi. A popravde, ked som ja rodila davali iba nutrilon HA a Bebu tiez nejaku hypoalergennu verziu. Ak by to bolo to iste mlieko, tak by takyto problem nebol. mas este male babo, porad sa v prvom rade s pediatrickou (a mimochodom HA mlieko nam napr. predpisovala na recept🙂)) ze ked uz to zacali v porodnici, tak ho mala bude mat :D ). Nejak extra rychlo streidat mlieka sa neodporucalo, lebo babo si musi na ine zvyknut. Plus riedku stolicu maju babatka na mlieku.. lepsie ako keby ju zapekalo, co nam sa neskor stavalo...

janka987
23. aug 2021

Nasmu Hipp sadlo ako jedine mlieko. Kym sme nato prisli, mali sme vela bezsennych noci..jedno zapekalo, z druheho vela grckal...nastastie Hipp bolo jedine, co pomohlo..

petamich
23. aug 2021

co znamena hnackovala? nas maly ma teraz 5 tyzdnov a je plne kojeny, do 4. tyzdna mal stolicu aj 8x denne, riedka, zlta s kuskami tuku a taka aj ma byt - kakal takmer pocas/po kazdom kojeni - tak preto sa pytam podla coho sudis, ze hnackuje?