Neocate Infant

rebeca12345
28. mar 2023

Dobrý deň, 5 mesačnej dcére na gastre nasadili neocate infant stolica raz denne ok aj hustota sa upravila vyprazdnuje sa sama každé ráno väčšinou, cez deň sa to ako tak dá no počas kŕmenia sa štorcuje, odťahuje od flašky, plače... vypije tak 120ml max viac nechce, pred tým sme mali nutrilon alergy care syneo ten pila po 180ml. Neviem či je to hustotou mlieka, každopádne v noci katastrofa krutenie vetry neodchádzajú, cez deň tiež moc nie nezaberá espumisan nič má 1 príkrm denne papá pekne zje 200g. Bruško má stále mäkké nemá ho nafúknuté pijeme ho 2 týždeň, moja otázka znie koľko tohoto mliečka vypili vaše bábätká , aké skúsenosti máte s týmto mliekom zviklo si na neho ? Koľko vody/čaju jéj mám denne ponúkať vipije tak 200ml.
Prospieva priberá v poriadku.
Vopred ďakujem za odpovede.
Abkm z krvi zistená nebola, len priznaky.

simona92101
28. mar 2023

@rebeca12345 dcera temer 6 mesacna ho vypije max 120ml.pije ho uz skoro mesiac a stale si zvyka.
Espumisan dcere robil este vacsie naduvanie...

livka_
28. mar 2023

Skusenosti velmi dobre, syn nabehol na neho ani sa nechumelilo a chuti az zhanam na nete dalsie ked sa minie. Ale pokial alergiu na bkm nemate, som prekvapena ze vam ho dali uz pri priznakoch, nam robili rozbor na antimilk a vysli nam vysoke hodoty teda. Pises ze "hustota mlieka", riedis ho dobre? Mozno je problem inde u vas a nie v bkm ako takom, ked neocate mala zle znasa.. Pretoze ak je indikovane dobre tak sa stav prave zlepsi (aspon u nas). drzim palce

rebeca12345
autor
28. mar 2023

@livka_ riedim ho podľa tabuľky, ale je hustejšie ako mliečko čo sme mali pred nutrilon advenced a to bola naozaj katastrofa to sa pučila celú noc tak že spala pri mne a nohy som jej musela držať pri bruchu aby čo to pospala, potom sme mali alergy care to bolo ok ekzem sa vytratil z tela ale na tvaričke ostal, bolo všetko ok pekne spal týždeň ostala chorá brala antibiotika potom to začalo znova ale nie tak intenzivne nakoniec dali neocate ekzém sa čistí ale toto krútenie nočne a počas papania ja neviem a ešte si aj očká stále v noci šúchala preto jej to dali či náhodou tam ešte niečo nieje no len sa bojím aby jéj predsa neublížilo keď ho nepotrebuje alebo potrebuje niečo iné, nechápem tomu sama je to jeden veľký kolotoč. Asi počkám ešte 2 týždne a keď sa nič nezmení budeme to riešiť dalej inak. Ak sa smiem opýtať aké ste mali príznaky abkm, lebo ja už ani neviem či veriť odborníkom, ďakujem vám.

simona92101
28. mar 2023

@livka_ nie kazdemu Neocate sadne..

danielahamar
28. mar 2023

Môj mal nutrilon Allergy Digestive Care, ak nesadlo Syneo, prečo hneď neocate? Možno stačilo len bez laktozy.

livka_
28. mar 2023

@rebeca12345 moj mal hnacky, prdy, tvrde brusko, pupaciky po tvari. Pouzivala som balonix sirup ako zachranu..

rebeca12345
autor
28. mar 2023

Áno, keď kakal tak mu až tak vystreklo, prdy, sfúknutý ból a atop. ekzém no ďakujem vám každopádne dám tomu nejaký týždeň a keď nič riešime.

danielahamar
28. mar 2023

@rebeca12345 môj mal zo začiatku len ekzém a za mňa musím povedať, že mu to všetko spustilo prvé očkovanie a môj vyzeral takto, 4 mesiace sa mu cistila koža

kaktusik007
28. mar 2023

@rebeca12345 skusala si ten neocate pit? ved to smrdi tak ze som musela zadrzuavat vzdy dych, ked som ho robila..... V 5 mesiacoch uz je to o prikrmoch aj, mlieka bude treba coraz menej no najma --- ak doteraz pil mlieko, co chutilo, je normalne ze na neocate proste reaguje takto -- ved je to fakt hnus 🤷🏼‍♀️

0xenia0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz