Nedojčené deti a Sunar

lila332
6. dec 2020

Ahojte baby, chcem sa spýtať mám 3tt chlapcov a nekojim ich, sú len na umelom mlieku (sunar) zo začiatku mi pili 30ml, potom 60ml, ale teraz už je jednému aj ta 60ml málo... Myslíte že už aj ta 60ml je veľa? Ci môžem nasadiť aj 90?
Lebo keď sa mi poriadne nenaje.. Nezaspí..
Som zúfalá. Ďakujem za odpovede.

macekovam
6. dec 2020

@lila332 no tak sú to papkaci asi.. 😊

vafinka
6. dec 2020

@lila332 daj im tolko kolko potrebuju spapat tabulkami sa neriad.vsak aj ty ked si hladna nedas si iba pol taniera polievky namiesto plneho taniera

pribinak
6. dec 2020

Tie tabuľky koľko má dieťa vypiť sú len orientačne. Keď vidíš že pyta viac, tak mu daj

sense
6. dec 2020

Ak mu je malo tak pridaj viac... Tabuľky sú orientačné jedno dieťa vypije viac iné menej

1katus1
6. dec 2020

Mne malý píl 90 keď sme išli z pôrodnice. Normálne mu dopraj. Vedela som k Sunaru dávať biolac baby aby nemal kolíky. A takto mám odchovanec 2 deti a bez problémov. Keď bude stále hladný treba skratka zvýšiť dávku .

lila332
autor
6. dec 2020

Ďakujem vám, ja som sa bála zvýšiť dávku ci im to nejako neuškodí. Ale asi keď si žiadajú tak je treba. Ďakujem ❤️❤️

ecko80
6. dec 2020

@lila332 ahoj, jasne, ze im daj viac, ak pytaju. Moja tiez pila viac ako bolo na jej vek uvedene, namiesto 90 pila aj 160, vecer aj viac. Doktor sa cudoval, ale nejako neriesil. Proste su asi papkaci.

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stela1996
Autor odpoveď zmazal
Zobraz