Najkalorickejšie umelé mlieko

zuzana92521
27. júl 2024

Ahojte maminky. Tie ktoré ste zbehle v umelých mliečkach, tak prosím viete mi odporučiť mliečko, ktoré je najkalorickejsie? Ďakujem.

thirstymonk
27. júl 2024

@zuzana92521 To do ktoreho šupneš za lyžicu šmalcu :D (joke only)

h2
27. júl 2024

@zuzana92521 Môj syn sa narodil hypotrofický, mal podváhu a potreboval čím skôr a čím viac pribrať. Dostali sme na predpis Nutrilon Nenatal, netuším, či je najkalorickejší, ale má zvýšený obsah tuku aj bielkovín a syn po ňom krásne priberal.

h2so4
27. júl 2024

Ja som mala predčasniatko a papal Bebu Discharge a krásne priberal.

zojanka
27. júl 2024

@zuzana92521 na stránke, alebo v apke mojaDM majú pri každom UM ktoré vieš u nich kúpiť popísané zloženie a aj hodnoty ako kalórie a pod. Je to celkom prehladné.

zuzana92521
autor
27. júl 2024

@h2 toto sme pili my tiež ,už sme my dve o Tom sa aj bavili v inej téme, ktorú som zakladala, lenže už mi to dr.nepredpisuje,lebo mala už dosiahla 4,5 kila. Takže preto hľadám mliečko, ktoré bude podobne zložením. Nutrilon nám nesedí a ani Beba. Tak preto sa pýtam,lebo staršie detičky vyrastali každé na inom mliecku. Ale tie neboli také maličké ako najmenšia dcérka.

h2
27. júl 2024

@zuzana92521 Ahá, už si spomínam. 🙂 Bohužiaľ, viac poradiť neviem, my sme boli na tom Nutrilone stále, nemal s ním problém, tak sme iné mlieka ani neskúšali.

h2so4
28. júl 2024

Mala som chlapčeka, ktorý nechcel ani Nutrilon a ani Bebu. Papal veľmi málo alebo len cucol a viac to nechcel a samozrejme mi veľmi málo priberal. Keď už som bola zúfalá jedna pani mi poradila vyskúšať Hami mliečko. Toto mliečko mu veľmi chutilo, pekne spapal celú dávku a začal aj pekne priberať. To pomohlo nám.

3petka
28. júl 2024

@zuzana92521 mliečka označené ako Fortifier by mali byt najkalorickejsie.

zuzana92521
autor
29. júl 2024

@h2so4 dobry deň, vyskúšam kúpiť a skúsim dať maličkej a dám vedieť, že ako sme postúpili