Môžem po roku zmeniť mlieko?

rebeka1211
26. okt 2023

Ahojte mám otázku môžem po roku dietatu zmeniť mlieko? Prosím nepýtajte sa prečo alebo že načo len mi odpovedajte na otázku. Nemám rada nevyžiadané rady a preto by som chcela rovnú odpoved. Ďakujem veľmi pekne

werony_n
26. okt 2023

@rebeka1211 jasne, tiež som menila

rebeka1211
autor
26. okt 2023

@werony_n ďakujem ak sa smiem spýtať aké mliečko ste mali a za aké ste menili?

viestta
26. okt 2023

@rebeka1211 po roku sme už prechádzali na kravske

werony_n
26. okt 2023

@rebeka1211 prechádzali sme z nutrilonu na sunar

rebeka1211
autor
26. okt 2023

@werony_n Ďakujem veľmi pekne

petamich
26. okt 2023

my sme tiez menili z Kendamil na Beba a jasne kludne mozes

mia_von_prag
26. okt 2023

Môžeš, po roku je už mlieko len doplnok ku strave a to zloženie rôznych um je veľmi podobné.
Ja som hľadala, čo dcere najviac zachuti a skúsili sme 3 druhy um. Teraz má skoro 2 roky a stále pije um, občas si dá kravske.

matkahelka
26. okt 2023

@rebeka1211 mozes ho zmenit aj pred rokom, aj v polroku, aj kedykolvek. ved je mnozstvo deti, ktore vyskusaju aj viac druhov UM, kym najdu to "prave", alebo zeny casto zmenia kvoli cene za lacnejsie.

pehavcek
26. okt 2023

My sme v roku prechadzali na kravske, ty ak chces menit za ine umele tak mozes tiez.Len si odsleduj ci nema po nom nejake tazkosti.Ale to sledujes aj pri prechode na kravske.Takze smelo do toho.

euka210
26. okt 2023

@rebeka1211 ano, uz na bezne kravske mlieko

rebeka1211
autor
26. okt 2023

@matkahelka my máme od 3 mesiacov bebu sensitive dcéra má rok a mesiac dlhšie už sledujem mlieko babysmilk páči sa mi zložením aj má viac gramov ako beba tak by som rada vyskúšala či by nebolo lepšie. Problém sme s bebou žiadny nemali takže čisto chcem skúsiť kvôli zloženiu nakoľko mlieko pije už len ráno a večer.

matkahelka
26. okt 2023

@rebeka1211 moja bude mat v decembri 2 roky a pije sunar- rano ked sa zobudi a poobede, ked sa zobudi. starsia dcera pila do 6 rokov nutrilon vzdy rano. ja nie som fanusik kravskeho mlieka, takze UM bude pit dovtedy, kym bude chciet. vyskusaj a uvidis, ak jej nebude chutit, vratite sa k bebe.