Môžem dávať 4 mesačnému synovi Nutrilon 2?

katula2
4. okt 2012

Ahojte baby.Mám kamaratku. Má syna stareho 4 mesiace a 6kg a uz mu dáva nutrilon 2. Já osobne mu dávam nutrilon 1extra. Jej povedal pán lekár, že už kludne mu može dávat nutrilon 2 čo vy nato hovoríte...

xlucia
4. okt 2012

myslim ze s formoulou c1 mohla pockat kludne do ukonceneho 6. mesiaca. ale co ti pomoze, co si napriklad ja o tom myslim...?

majkacenka
4. okt 2012

ahojte, my papáme Nutrilon Low Lactose 1 - malý má o dva týždne 6.mesiacov. Ja osobne by som počkala s dvojkou do ukončeného 6-ho mesiaca, ako sa to odporúča. Ak to bábätku nestačí treba použiť oranžový extra 1-tku. Podľa môjho názoru je 2 upravená na potreby už rozbehnutého zažívania staršieho dieťaťa. A ešte by som sa bála, že bude veľmi (hlavne rýchlo) priberať, čo ho zas môže spomaliť v iných veciach.

majusqwa
4. okt 2012

prepac, ale co je napisane na obale od dvojky? tusim od ukonceneho siesteho mesiaca a uz musi mat aspon jedno hlavne jedlo (nie je to uplne tak, ale priblizne v tomto zmysle, kto by si to vsetko pamatal). tak preco by mu to mala pchat uz od stvrteho mesiaca? niektori ludia este stale veria, ze lekar je boh.... 😖
odpoved na otazku: mozes, ale nikto ti nezaruci, ze je to dobre. nevies, co to moze neskor sposobit

radlinka
4. okt 2012

Ja by som davala do 6 mesiacov NUTRILON 1, aj tak bolo....radsej by som mu zvysila davky. Pripadne sa porad v lekarni kde dostanes myslim comfort pre vacsie zasytenie...

luciannka83
4. okt 2012

A aké má výhody dávať 4 mesačnému dieťatku formulu č. 2? 2ka sa má dávať od 6tého mesiaca, alebo od začatia príkrmov, rsp. pri čiastočne dojčených deťoch od 4 tého mesiaca pokiaľ mám správne informácie.

kristina39
5. okt 2012

ja som pouzivala nutrilon 1 presne do ukonceneho 6 mes...2 je silnejsia uz pre starsie deticky...ked je hladny tak mu zvys davku...je este malicky nato aby si mu davala uz 2....moj nazor...

nikolet_89
5. okt 2012

ahoj nam lekarka povedala, ze 1 sa moze davat kludne do jedneho roka...a nam osobne predpisala 2-ku az ked mala mala ukonceny 7 mesiac...tak neviem, ja by som nedavala...ale jej dieta no

verronicka
16. okt 2012

ja by som tiez nedavala Nutrilon 2...mozno o nieco skor ano, len keby mal o par dni 6mes. Ale v 4 mes. urcite nie 😉 Tie udaje na skatulaich tam nejsu len tak 🙂

simca06022011
16. okt 2012

Nutrilon 2 je od 6 mesiacov, nevidim dovod aby sa dal skor...

ustrachana
16. okt 2012

cim vyssie cislo mlieka tym menej vitamov - starsie deticky maju uz prikrmy cize tie vitaminy uz dostavaju aj v podobe normalnej stravy a nemusi ich tolko obsahovat mlieko kdezto deticky male co su len na mlieko a tym padom nemaju iny prisun stravy dostavaju vsetko len z mliecka

moon1979
16. okt 2012

ja nechápem kam sa niektoré ponáhlaju ... treba sa držať odporúčaní výrobcu, nie pre srandu to tam uvádzajú ... dvojka je od ukončeného 6 mesiaca ..