Môžem dať umelé mlieko určené pre 6 - 12 mesačné dieťa 20 mesačnému?

verronicka
9. jan 2014

ahojte maminky,
pisem sem pre radu a nazor....manzel kupil omylom 2 balenia UM 2-jku (co je od 6mes. no my uz mame 20mes.)
Mozem to dat v pohode malemu vypit, ci mam ist radsej vymenit za 3-jku? dakujem 🙂

84verca84
9. jan 2014

To mlieko moze byt slabsie.ak sa da,radsej to vymen.

amy_
9. jan 2014

myslim ze sa malinkemu nic nestane, len toto mliecko nema taku vyzivovu hodnotu ako maly uz potrebuje.. ma menej vitaminov, mineralov a pod. a asi ho aj menej zasyti... ako radi maminka predo mnou, neda sa vymenit? ak nieje otvorene, mate blok z obchodu.. skuste sa spytat..

stanulienkat
9. jan 2014

Mozno slabsie, ale to vobec nevadi, neuskodi.

verronicka
autor
9. jan 2014

slabsie? myslela som skor ze to bude opacne. Cim vacsie cislo...pre strarsie deti, tym je tam menej zivin, lebo dietatko papka viac vytaminov a ine potraviny,nez ked pilo predtym vacsinou len mlieko.
Vymenit sa samozrejme da,len manzel ho kupil ked isiel zo sluzobky po ceste cca 100km od nas, tak kvoli vymene 2 krabic mliecka sa nam tam nechce a ani neoplati 😀 😀 preto pisem tu po radu,ze ci to mozem malemu dat 🙂
@amy_
@stanulienkat
@84verca84

84verca84
9. jan 2014

@verronicka Vyskušaj a uvidíš. V každom prípade mu neublížiš. A keby sa ti zdalo, že je po nom hladny, skus mu dať do tej dávky, ktorú mu pripravuješ o pol odmerky viac.

verronicka
autor
9. jan 2014

@84verca84 on uz ma 20mes. a mliecko ani nepije od hladu ako skor od smadu, lebo popapka este kopu ineho medzitym 😀 Dokonca jedno obdobie ani mliecko nepil vobec az za posledne 2mes. sa zase rozpil. ale dakujem za nazor.

84verca84
9. jan 2014

@verronicka Tak keď ho má skôr od smädu, tak to nerieš. On možno tiež nepocíti zmenu. Veľa zdaru

melanka21
9. jan 2014

Ponukni na predaj na mk a kupte si nove ak vam to neprekaza 🙂

verronicka
autor
9. jan 2014

@melanka21noo...ponuknut to nechcem zbytocne keby to mohol maly vypit, naco to predavat, plnu sumu by som za to nechcela a ked to neni zlacnene aspon o polovicu sa to tazko predava 🙂

verronicka
autor
9. jan 2014

@melanka21 nooo...na bazar nechcem zbytocne keby to mohol maly vypit, naco to predavat, plnu sumu by som za to nechcela a ked to neni zlacnene aspon o polovicu sa to tazko predava 🙂

hameeda
9. jan 2014

@verronicka : dat mu to mozes len ci to bude chciet, neviem ake mlieko pijete ale moja napriklad pije nutrilon a tam 1 a 2 je chutovo uplne ine ako 3, trojka je taka chutnejsia, moja by sa uz dvojky nenapila ani za nic

mahulenka87
9. jan 2014

úplne v pohode mu ho môžeš dať 😉

melanka21
10. jan 2014

@verronicka tak mu to kludne dajte 🙂

klincek
10. jan 2014

jasne, ze mozes. len opacne sa to neda🙂