Môžem dať dcérke obyčajný Nutrilon?

tanja111
10. okt 2011

Ahojte kto mi vie poradit??Malicka mi papala bebu ale casto ju bolelo brusko kazdy vecer mi hodinu az hodinu a pol plakala a tak mi dr. povedala ze nech kupim nutrilon 1 anti colic..problemy zatial prestali...mozem jej uz teraz kupit obycajny nutrilon 1???

zuzana17
10. okt 2011

Treba vyskúšať, ak by jej to nerobilo dobre, tak nasaď opäť anti colic.

ani3012
10. okt 2011

a načo? ja by som bola rada,že je spokojná a nevymýšľala.....

anjelicek26
10. okt 2011

No do pol roka by som dietatu mliecko nemenila, netreba im take experimenty. Alebo je to otazka penazi? Lekar ti urcite mnozstvo moze dat na predpis.

stanislavao
10. okt 2011

to, ze ju bolelo brusko, mohla byt "kolika" co babatka mavaju. velmi dobre kvapky su Sab Simplex, ktore pomahaju. ale ked uz mate mlieko, ktore jej je dobre, tak naco ho chcete menit? nechajte babtku to co ma, co mu robi dobre a z coho nema bolesti bruska.

jendralka
10. okt 2011

ja od zaciatku davam mojmu 4 mesacnemu nutrilon 1 obycajny 🙂 ked nas chytili koliky, skusali sme na odporucanie MUDr vsetko moze ... sab simplex, probiotika, infacol , no zabral nam jedine nutrilon proti kolikam. ten som mu davala cez den a v noci obycajny, kedze v noci ho brusko nikdy nebolelo a prespal v pohode skoro celu noc, len sa budil na jedenie .... za 3 dni sme mali po kolike a odvtedy mame pokoj 😀 nastastie .... mali sme Nutrilon Comfort proti zapche a kolikam

abbie
10. okt 2011

moj drobec mal tiez bolesti bruska, ked papal Bebu a potom som presla na Nutrilon comfort(anticolic) a ked sa mu polepsilo tak na Nurilon 1(klasicky). Inak Nutrilon comfort je na predpis.

nelicefo
10. okt 2011

Skus vyskusat,ale podla mna to nema zmysel. Bude rada ze krasne papa 😉

radlinka
10. okt 2011

Ja by som zostala pri Nutrilone anti colic, aspon zopar mesiacov a potom uvidite, ci sa stav zlepsi...neda sa skakat z jedneho UM na druhe 😉 Niekedy je Beba ako cement, ale kazde dietatko UM inak znasa.

trinka
10. okt 2011

ked je spokojna, na čo meniť?

andrejka1974
11. okt 2011

ked je spokojna nemen my od prveho mesiaca pouzivame nutrilon ar a mame ho doteraz hoci uz reflux nema zvykla si ked som jej kupila nutrilon obycajny bol pre nu redsi a pytala dvojnasobnu davku tak sme sa hned vratili k povodnemu nutrilonu kazdy nutrilon je iny