Môžem dať 7,5 mesačnej dcérke Sunar 4?

bibiana765
13. apr 2022

Môžem dať 7 a pol mesačnej Sunar číslo 4 ? Priateľ už dávnejšie kúpil omylom zlé číslo a je mi ľúto ho vyhodiť. Porovnávala som zloženie s dvojkou no veľmi sa v tom nevyznám.

tosomja
13. apr 2022

@bibiana765 veď odloz na neskôr, keď bude vhodné dať a teraz kúp také, aké má mať.

whatever1
13. apr 2022

@bibiana765 Ja by som neexperimentovala.

whatever1
13. apr 2022

@tosomja za rok a pol uz bude davno po zaruke

bibiana765
autor
13. apr 2022

@tosomja no kým bude mať 2 roky tak už bude po záruke

basska_b
13. apr 2022

@bibiana765 Nie... vyslovene je na obale napisane, ze detom mladsim ako 2 roky sa to nema davat. Obsahuje totiz viac enzymu kravskeho mlieka, ktory deti tazko travia. Predaj ho...

bibiana765
autor
13. apr 2022

@basska_b aj keď jedáva už jogurty a nemá žiaden problém ?

amelie2017
13. apr 2022

A potom sa vratis k 2 alebo 1? To ako zbytocne kvoli par euram ides riskovat bolesti bruska? Ak je este zatvorene, skus ho predat v skupine mesta na fb alebo vymenit za vlhcene, plienky...

mamamasama
13. apr 2022

To vážne ohroziť trávenie svojho dieťatka kvôli pár eurám? Vieš koľko UM rôznych značiek som vyhodila, lebo môjmu nesadli? Zdravie je prvoradé

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
11iva11
13. apr 2022

Dávala som starším mlieko pre mladšie - napr. 2-ročným pre novorodencov, ale opačne by som to nerobila...mladšie dieťa nemusí vedieť dobre stráviť mlieko pre staršie. Asi sa vyslovene z toho neotrávi, len môže mať bolesti brucha, hnačky a len ty ako mama si to odskáčeš. Veď tu štvorku ponúkni v bazári.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fiafia
24. máj 2022

@bibiana765 určite nie. Menšie číslo staršiemu dieťatku áno, no opačne nie. Koľko krabíc som ja vyhodila a to som minula z neho pár lyžíc. Určite by som pre pár € neohrozila dieťa, minimálne by mu to uškodilo na bruško