Mlieko Neocate a poisťovňa

galanthus
18. nov 2013

Mamicky ktore musite davat mliecko Neocate kolko vam ich preplaca zdr.poistovna? Nam Dovera 6ks ale nestaci nam. Ako riesite jeho nedostatok? Ak by sa tu nasla nejaka mamina ktora ich ma naviac rada by som odkupila. Dakujem za kazdu odpoved.

marlenka75
19. nov 2013

@galanthus My dávame Neocate od pol roka, teraz má dcérka dva roky.Vždy nám poisťovňa schválila toľko, koľko sme si zažiadali, vtedy to bolo 10 kusov mesačne a teraz 5 kusov - to nám teraz stačí.Máme Union poisťovňu 🙂

ustrachana
19. nov 2013

@galanthus mas narok na 12 kusov mesacne ( do roka tusim) ja som tiez dokupovala a potom som dostala tuto info, treba tlacit na lekara nevidim dovod preco by si mala kupovat ked mas nato narok, treba po tom tvrdo ist, drzim palce

galanthus
autor
19. nov 2013

@marlenka75 pojdem sa popytat do poistovne ako to je. Je to vela ked musim dat za krabicu 72 eur. Dakujem za info.

galanthus
autor
19. nov 2013

@ustrachana dakujem za informaciu. Tu su vsetci taki ochotni len zodrat cloveka. Dakujem popytam sa u dr.

ustrachana
19. nov 2013

@galanthus popytaj a zavolaj do poistovne aby si si to overila niekedy totiz nie je info lekara az taka pravdiva

marlenka75
19. nov 2013

@galanthus
@ustrachana Presne tak, ja som si sama zavolala do poisťovne a spýtala som sa na čo mám nárok a potom som s tým vyrukovala na dr. 🙂