Mlieko Kendamil na koliku

rebeka1211
22. jan 2024

Ahojte mate skúsenosti s týmto mliekom? Ak áno Vaše postrehy ci pomohol atď. Ďakujem

danielahamar
22. jan 2024

Kolika môže byť spôsobená aj laktozov, alebo celkovo bielkovinu kravskeho mlieka.

rebeka1211
autor
22. jan 2024
danielahamar
22. jan 2024

@rebeka1211 no tak comfort z akej kolvek značky za mňa vyhodené peniaze, ale skúsiť môžeš. Kendamil je najchutnejšie mlieko a bez palm. oleja👍

rebeka1211
autor
22. jan 2024

@danielahamar toto mlieko ma čiastočne hydralizovanú bielkovinu a znížený obsah laktózy zaujímajú ma postrehy mamičiek ktoré reálne majú mlieko odskúšané

danielahamar
22. jan 2024

@rebeka1211 mam ich odskúšaných 8druhov,preto tie rady, kt. len a len ušetria peniaze. Ale tak treba skúsiť, tiež som skusala

tina283
25. jan 2024

Mlieko máme odskúšané, ujalo sa dobre keďže moje dieťa malo od narodenia silné koliky, bolesti bruška...odskúšali sme viacero známych značiek a žiadne nám nesadlo... po odskúšaní kendamil anti colic teraz už comfort sa problémy minimalizovali, pomohlo mu to s trávením a bolesti ustúpili hoci nie na 100% no na tých cca 70% určite...iné mlieko odmieta lebo chce iba toto...

rebeka1211
autor
25. jan 2024

@tina283 a môžem sa spýtať všimla som si ze mlieko je do 1 roka aké mlieko ste nasadili potom? Nam tiež inak pomohlo toto mlieko plus baby calm kvapky a dieta zrazu ako vymenene

tina283
3. feb 2024

Skúšali sme po 1. roku aj klasický kendamil rovnako aj bio kendamil no ťažšie ho znášal čiže naša pediatrička skonštatovala, že nie je problém ak ďalej budeme používať mlieko kemdamil anti colic teraz comfort ak mu robí dobre, prospieva pekne aj priberá..vraj vo výživových údajoch veľký rozdiel nie je a už je aj na bežnej strave...bude mať o pár mesiacov 2.roky...samozrejme snažíme sa mu dávať obyčajné... no za žiadnu cenu zatiaľ bohužiaľ....on radšej nebudem jesť a bude plakať pokiaľ mu nedám to jeho mlieko...ak však uvažujete to mlieko naďalej užívať radšej sa poraďte s Vašou pediatričkou aký má na to názor ona.

laura199727
2. apr 2024

@tina283 dobrý deň.mohla by som sa opýtať alo často ste menili mlieka? Lebo ja mám 5 týždn. Bábätko Mali sme najprv nutrilon 1. Prisli bolesti že vraj koliky. Dali nám nutrilon comfort. Od vtedy mala nevie kakať trápi sa. Tak sme sa vrátili na nutrilon 1 . Ale aj takto nič. Celý deň,noc oba place place keď je hore. Spat minimalne aj to len na rukach alebo v aute.
Ja už neviem co dalej. A citala som že kendamil dost pomaha. Nuz neviem či pockat alebo zase menit.:(

rebeka1211
autor
8. apr 2024

@laura199727 ja som jej vždy nechala mlieko max 1 týždeň ale aj z tohto sme prešli na x iných nakoniec mame beba sensitive ma zapchu treba pri nom vraj vydržať dlhšie ale nám hneď zabralo