Mlieko Babysmilk

mekky1
12. nov 2021

Ahojte baby. Skúšali ste už niektorá mliečko Babysmilk ktoré obsahuje colostrum? Že vraj je veľmi dobre na kolíky a grca ie. My dosť grckame mame mliečko Sunar AR ale z neho je malý stále hladný a nekludny, budeme mať 4 mesiace.

luciachh
13. nov 2021

@mekky1 ja som teda nedavno pridsvala prispevok ci s nim ma niekto skusenost, odpisala mi az jedna kocka.
Ja som sice mala 1, a nie colostrum, chlap ma presviedcal ze je to najlepsie na trhu.... Ale maly bol z neho nepokojny, extremne smrdelo, ked sa rozrobilo, tak uz tak moc nie ale ta srvatka smrdi neskutocne. Plus to rozrabanie bola nocna mora. Ziadne take ze nasypes odmerku zatrepes... Kdeze. Najskor som musela kazdu jednu odmerku samostatne roztrepat lyzicou a potom este poriadne pretrepat vo flaske. A aj tak bolo stals hrudkovite.
Na ich stranke uvadzaju ze sa ma pretrepavat 10 minut. No skhs 40 stuonovu vodu pretrepavat 10 mi ut. Ved bude studena....
Takze za mna cele zle vydrzala som 5 dni a presla nazad na stare mlieko a maly je urcite pokojnejsi
Tiez velmi grcka a z tohto babysmilk som mala pocit ze este viac.

meeel
31. jan 2022

@mekky1 ahoooj. Z osobnej skúsenosti môžem len odporučiť. A mliečko môže aj nemusí sadnúť dieťatku..no urcite nebudem vnucovať svoj názor ako pani slečna tu..tiež by som možno na jej mliečko mala neg názor, ale nikdy by som jej to takto nehejtovala...treba sa naučiť, koľko ľudí - detičiek, toľko chutí.. za mňa TOP a v dnešnej dobe najdôležitejšie naj naj. Žiadne oleje ,emulgatory. A to ,že sa ťažšie rozraba..áno to je pravda,ale zato co dostane to dieťatko mi to stojí.. pretože radšej budem dlhšie trepať, ako dávať umeliny a trápiť sa s kolikami..prečítajte si recenzie na stránke babysmilk_sk (to je ich fb aj insta) a ak máte otázky,spýtajte sa ľudí čo používajú to mliečko. A ešte k tomu smradu. Pani slečna asi nevie ,čo je čistá vôňa mlieka s colostrom. Ta vôňa je neskutočná.. cize neviem ...ale jej názor. Môj názor TOP

meeel
31. jan 2022

@meeel a nechápem jednej veci...ako niekto môže dávať mliečko, z ktorého dieťatko grcka..a este sa k nemu vratit..vsak to neni dobre..trošku na zamyslenie

jaaty1
3. mar 2023

@meeel pridám sa zatiaľ k recenzií o rozrabani mlieka …čo s tým sakra všetci majú ?? Chytím ostrými pohybmy hore dole zatrepem tých 10 SEKÚND ako píšu na na stránke a na krabici a mlieko je na svete :D :D čo trepú niektorí ľudia ?? Nepochopila som