Mlieko Babylove PRE

10. máj 2024

Dobrý deň mám 2 týždňové babatko, mala som malo mlieka aj mam takže som prikrmovala mliekom babylove pre, nemá s týmto mliekom babatko žiadne problémy ale posledne dva dni sa mi zdá ze je hladný, no viac nevypije, možno raz za deň sa stane, že mu ešte musím dorobiť ale po jedle nezaspi, nieje spokojný, veľakrát je cele 3 hodiny hore a "hľadá" fľašku, pritom zjedol aj moje aj umelé mlieko. Inak mu mlieko problémy nerobí, negrcka, Kaka, prdi normálne. Mate skúsenosti s týmto mliekom? Poprípade viete mi odporučiť iné ale podobnej konzistencie ktoré ho viac zasýti? Nechcem zasa veľmi striedať tie mlieka bojím sa toho. Vďaka za rady a skúsenosti

blaazi
12. máj 2024

Inak...nemusì byt hladny..moj ma nepokoj podobny hladu, ked ho cokolvek trapi s bruskom, ked si potrebuje grgnut, chce kakat alebo sa mu vracia mliecko (pali ho zaha). S tymto mlieckom nemam skusenost..dokrmujem nutrilonom profutura duobiotic.

katarina0001122
11. jún 2024

Dobrý deň môžem sa spýtať mate babylove PRE alebo 1tku? mi máme taký istý problém malý má týždeň a pol davam babylove PRE a po 1.5hod je znova hladný. Či ste náhodu neskúšali dať 1tku lebo mi chceme vyskúšať 1tku či ho to viac nezasiti ale neviem či tu 1tku mu môžem dať