Mlieko Ar verzus ha

anka2103
8. jan 2013

Moj maly ma 3 mesiace a pil nutrilon ha,ale nakolko dost grckal zistili mu 2 refluxy a poradili mi mliecko Ar-kove a ze ho mam radsej riedit s tym hackovym co sme pouzivali tak ci je to ok ak to budem riedit pol na pol nakolko sa bojim,ze z Arkoveho sa 😠 bojim ze ak by mal len to tak aby ho nebolelo brusko,ci? 😒

magdi21
8. jan 2013

ahoj, nemalo by bolieť..aj ja som sa bála, ale mne neodporúčali riediť, pijeme le ar-kové.Zo zač.mala mmoja malá tuhú stolicu, ale telíčko si zvyklo.Dodržiavame pitný režim a vcelku to ide, a je spokojná aj ona aj ja..Bola predtým podráždená, a a teraz je to iný človiečik..Akurát čo treba k tomu mliečko , treba kúpiť cumlíky s väčšou dierkou, keďže je hustejšie , aby jej dobre tieklo...

liz_lemon
8. jan 2013

@anka2103 este by si mu to HA mohla zahustovat Nutritonom

anka2103
autor
8. jan 2013

@magdi21 mam cumlik jednotku staci 2-ka,alebo az trojka,len aby zas nemal velku a nepil hltavo lebo mame antikolikovu flasu. a tiez som myslela ze najprv budem riedit nech si zvykne a potom asi len to arkove budem davat a v akom mesiaci ste boli vy ak ste presli z ha na ar? 😉

anka2103
autor
8. jan 2013

@liz_lemon aj som tak povodne chcela ale ze vraj mam davat ar

p69majka
8. jan 2013

Môj starší syn mal reflux a nikdy som neriedila mlieka. mali sme na predpis nutrilon AR.

magdi21
8. jan 2013

Mala dva a pol mesiaca a my sme mali a aj máme trojku cumlík...ale sú rôzne cumlíky a rôzne to číslujú, my máme cumlíky od canpolu... 😉

magdi21
8. jan 2013

@anka2103 a tiež papkáme nutrilon ar, fajn že na predpis 😉

anka2103
autor
8. jan 2013

@magdi21 ja mam flasu anticolic tomme tippe