Mliečko Neocate Junior

11. apr 2023

Ahojte. Prosim vás, kto davate mlieko Neocate Junior, stačí vám to množstvo, ktoré vám poisťovňa prepláca mesačne? Stále si musíme od niekoho kupovať za 15€ a vyššie...

lesankavh
11. apr 2023

Ahoj nám stačí ,dcérka papa už skoro takú stravu ako my 🙂má rok aj 4 mesiace

nikpa
11. apr 2023

Nie, nám nestačí. Hlavne že niektoré ženy (minimálne 2 tie isté) vidím každý mesiac predávať ich na FB alebo tu. Nepochopím toto, že jedna mater si necháva každý mesiac predpisovať čo nespotrebuje a obohacuje sa na tom. Keď mi zostávalo zo začiatku, posuvala som za poštovné.

autor
11. apr 2023

@lesankavh môžem sa spýtať koľko ks Neocate spapá mesačne? Moja dcérka má rok a 2 mesiace, papá prevažne mliečko... má však mnohopočetné alergie a intolerancie, prechod na normálnu stravu nám spôsobuje veľké problémy 🥺

autor
11. apr 2023

@nikpa najhoršie je keď tieto ženy, ktoré stále predávajú, dostanú od niekoho mlieko zadarmo a potom ho predávajú. Už dvakrát sa mi stalo... Jedna zlatá pani darovala 6 kusov Neocate za poštovné, no "predavačka" ma predbehla o 30 sekúnd a o týždeň mi tá istá pani "predavačka" ponúkla za 20€/ks presne toto mlieko ktoré dostala ZADARMO!!! 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

lesankavh
12. apr 2023

Neviem presne 🤔asi 1ks týždenne 🤔