Máte skúsenosť s novým mliekom Beba comfort 1?

matulka018
25. sep 2019

Ahojte, mate uz niekto skusenost s novým mliecko Beba comfort 1 hm-o? Boli sme na beba optipro comfort 1 len to uz nie je nikde dostupné. Prešli sme teda na beba comfort 1 a v každej plienke mame riedke💩💩💩. O konzultácii s doktorkou nám bolo povedané, že by to neriešila. Tak či ešte niekto ma takýto problém. Mne to teda nepride normalne🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

andrea54321
29. sep 2019

@matulka018 ahoj... My sme tiež prešli na toto mliečko. V llienke mame zelené a ešte aj riedke 💩... Keď som to povedala dr. tak mi povedala nech malej dávam probiotika. Ale zatiaľ žiadna zmena. Tiež sa bojím ze prečo to tak je, stále niečo hľadám na nete... Ale väčšinou co čítam je ze po UM by malo byt hovienko skôr tvrdšie.

matulka018
autor
30. sep 2019

@andrea54321 my uz 2 tyzdne pijeme toto mlieko. Uzivame aj probiotika a nonstop v mlienke💩💩🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️no my mame také ako ked som ju kojila, riedke a farbou také horcicove. Každopádne sa mi to nepáči. Aj keď nám doktorka povedala aby sme nemenili mlieko, asi vyskusam dat len tu bebu optipro a uvidim ci sa to nezlepsi🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

jaja1991
30. sep 2019

Dievčatá my sme tiež mali Bebu optipro a začal byť problém či už so stolicou ale aj vracala. Tak som sa rozhodla prejsť na HiPP a všetko sa krásne upravilo.

matulka018
autor
30. sep 2019

@jaja1991 my sme pri tej prvej žiaden problém nemali, len ju prestali vyrábať🤷🏼‍♀️

tatianapalu
30. sep 2019

@matulka018 zmente mlieko ...a necakajte kym sa vase deti vytrapia,my sme tiez stale cakali a bola to riadna blbost ,skuste Sunar Premium v BIELEJ krabici ....uzasne mliecko ziadne problemy chutovo super ...ako sme nan presli mala nemala ziadne ale ziadne problemy ....a je kvalitne ...ze deti dobre znasaju aj to DM mlieko ale to nieje take vyzivne a kvalitne ....

andrea54321
1. okt 2019

My sme pili vyše mesiaca mliečko z DM.. A nič sa nám nedialo, 💩 bolo dozlata ale skôr také bobky, ale nie nejako extra tvrdé. No boli sme u dr a povedala ze hneď vymeniť mlieko.. Keď to počul manžel, tak hneď sme išli kupovať bebu. Tak ja neviem. Nechcem stále meniť mliečko, ale 💩 mame stále riedke. Aj keď malá kaka len 1x za deň, čiže odvodnenia by som sa nebála.

matulka018
autor
1. okt 2019

@andrea54321 no len my kakame 7-8x za den🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

andrea54321
1. okt 2019

@matulka018 no tak to je už podľa mňa asi hnačka.. A určite by som to riešila.. Je to čudné že dr s tým nič nerobí 🤔

matulka018
autor
1. okt 2019

@andrea54321 a tu už trvá 2tyzdne vkuse. Ako mala je inak ok, nevyzerá ze by ju brucho bolelo alebo by bola nekludna. Iba to kakanie. Ved ideme skúsiť iné mliecko tak hadam sa to zlepší.