Mám 5 mesačnej dcérke zmeniť umelé mlieko?

kikimon88
20. jún 2020

Dobrý deň maminy. Mám 5 mesačnú dcérku. Skoro 4 mesiace bola kojená. Od vtedy papá Nutrilon HA 1, k tomu jej dávam protiotika, D vitamín máme od narodenia ten istý. Začali sme skúšať aj mrkvu a batat. Papala tak každé 3-4h 150ml. Všetko OK. Posledný týždeň sa mi nezdá. Vypije ledva 120ml, niekedy vygrcne takú ako keby vodičku aj po hodine - dvoch od papania. Čaj ani voda úspech nemá. Je taká nesvoja. Neviem či je to mliekom, zubkami alebo to robí to teplo. Mali ste niečo také? Ďakujem 😊

deti95060810
20. jún 2020

mne vždy deti pri zúbkach papali menej....a syn mal ako bonus aj ťažké a dlhotrvajúce hnačky...

fiafia
20. jún 2020

@kikimon88 to je teda už vek na zúbky. Ešte by som počkala. Mojej keď išli zúbky tiež ledva niečo zjedla.

kikimon88
autor
20. jún 2020

@deti95060810 no aj to. Kaká viac krát za deň, raz je zelená a raz taká oranžovo-žltá stolica.

zuzuliennka1
20. jún 2020

castejsia stolica/skor hnacky, nechut k jedlu celkovo (aj mlieko) - to boli priznaky iducich zubov aj u syna. Um by som kvoli tomu nemenila

andulka1988
21. jún 2020

Myslim ze to bude zubkami,mame podobne odbdobia ked nechce papat

tulipanicek
21. jún 2020

Zelena stolica pri HA mlieku je normálna. Po akom čase od zavedenia mlieka a od batatu a mrkvy začalo grckanie. My sme mali bezne obdobia kedy proste vypila menej mlieka. Trvalo dlhšie, iné kratšie. A treba sa poradiť s pediatrickom o zmene mlieka

lenkacee
22. júl 2020

@kikimon88 urcite zubky, nechut, hnacky, mrzutost aj vek cca tych 5 mesiacov