Ktoré UM je najlepšie? Po Hipp Combiotik malý zvracia

7. nov 2019

Chcem poradiť kto dava Sunar. Aký dávate? Ktorí je dobrý s ktorého negrckaju a nezapeka bábätkám?
My sme na hipp combiotik ale maly s toho dosť vracka.skusali sme aj hipp ar maly mal s toho prehánky.
Tych sunarov je dosť druhov .

ludkka0407
7. nov 2019

My mame Sunar komplex (momentalne dvojku uz),mala som aj jednotku.maly problem nema ziadny😉treba vyskusat,lebo co sadne jednemu babatku,druhemu nemusi.drzim palce

vikinkamarkusko
7. nov 2019

Mi mame sunar ar 1 na predpis a nemame ziady problem pred.sme maly neskutocne problem.

autor
7. nov 2019

@ludkka0407 ved práve bojim sa toho bruska zas ze bude bolieť...

autor
7. nov 2019

@vikinkamarkusko ar som dala hippko a boli a toho prehánky ,tak uz mam obavu a toho ar

ludkka0407
7. nov 2019

To nezistis,kym nevyskusas.ozaj,mlieko treba davat 4-7 dni,kym si babo zvykne na nove.neviem ako dlho davas ar,tak skus a uvidis,ci to bude to prave

vera39
7. nov 2019

Ahoj, davala som obycajny sunar mali sme neustale bolesti bruska. Potom sme si povedali ze skusime ar a sme spokojny. Doktorka nam predpisuje tri mliecka ostatne kupujem.

autor
7. nov 2019

@ludkka0407 týždeň sme ho davali a potom po týždni začali prehánky dr.sa nam kazal vrátiť späť ku combiotik.

amelia000
7. nov 2019

Ahoj len tak zo zaujimavosti, preco riesis otazku sunaru cez anonymnu temu? Cez to by sa mali riesit fakt nejake "ine" temy. Akoze len tak zo zaujimavosti sa pytam ci si ai to chcela vyskusat alebo co.

nerrynka
8. nov 2019

My davame sunar complex a maly je spokojny 😉

zania
8. nov 2019

Ja davam malej sunar premium,vyskusali sme viacere a toto nakoniec sadlo

autor
8. nov 2019

@nerrynka
@zania ďakujem .

amelia000
8. nov 2019

Ahoj len tak zo zaujimavosti sa opytam, preco otazka o sunare v anonymnej diskusii?

vcelicka202
11. nov 2019

@vera39 tri len ? Nam predpise aj šesť naraz.

vera39
12. nov 2019

@vcelicka202 no nam len tri. Neviem prečo. dnes som sa pýtala v lekarni a povedali mi že aj lekári maju limity. Tak ja teda neviem. Mne to tak raz za mesiac predpíše. takže musím nejaký ešte prikúpiť. Radsej mám v zásobe.

vcelicka202
13. nov 2019

@vera39 nomna sa stále pýta koľko chceme a nikdy nema problém a davam ta šesť naraz