Kto má nepotrebné plechovky od umelého mliečka?

landrea
8. dec 2011

kočky, nema niekto na darovanie par plechoviciek z umelych mliecok? najlepsie zo ziliny :O), pripadne za postovne
z mliecka hipp male aj velke, z nutrilonu, franch lait.. a podobne,

pripadne ak by niekto mal mliecka aj po zaruke, otvorene aj neotvorene, mame ranenu cicu, tak nech ma vyzivne chvilu :O)

martincca
8. dec 2011

máme aj otvorené aj neotvorené tuším a už nepijeme, a aj kaše ovocné, ale to neviem či by cica chcela 😝, a aj krabičky od nutrilonu máme, ale som z KE.

vulka
8. dec 2011

Jój škoda, že si nenapísala skôr. Mala som doma hádam 25 a nevedela som nájsť nikoho komu by sa hodili.

katy2
8. dec 2011

mam ich kopec z Nutrilonu HA... a kazde tri dni mi pribudaju dalsie... ale som z KE

nika_33
6. feb 2012

Mamičky ktorá by darovala plechovky od umelého mliečka nutrilon, franch lait , beba od čajíkov Hipp, nestlé alebo iné??? Ďakujem!!!

stanislavao
6. feb 2012

prosim vas a naco su vam prazdne nadoby od mlieka? ja vyhadzujem kazdy tuzden od nutrilonu do smetiaka, mozem vam ich nechavat, ale ako to poslat? ved to bude vrlka krabica.
nika_33 vy ste od galanty, ak mate zaujem, dajte vediet.

jankah77
8. sep 2012

aj ja sa pridavam, zislo by sa mi zopar (plechovych) - KE, okolie KE, Moldava.

gocrazy
27. okt 2012

ak mate zaujem ja mam kazdy tyzden jednu, som z Povazskej Bystrice...

andrema
27. okt 2012

no ja ich mam par nasporenych, tych plechoviek , aj tych papierovo platovych od nutrilonu, co maju ten plastovy vrchnak, mozem poskytnut.... a mam aj jedno mliecko otvorene Nutrilon 1AR a nedopite, ak by bol zaujem, tak asi necelu polovicu

nikuska_1
20. máj 2013

ahojte ma niekto este nejake prazdne plechovice? budem vdacna za kazdu plechovicku 🙂 idealne b. bystrica, martin, turcianske teplice 🙂

feb13
20. máj 2013

Ja mam nejake tiez, s plastovym vrchnakom. Odber v Bratislave.

lucia006
22. máj 2013

Ja mam plechovky od nutrilon comfort 400g,ale som z ke taze len postou ked 😉

vani
23. máj 2013

Mam dva nacate nutrilony,ak mate zaujem,napiste mi cez ip adresu

miroslavap
26. máj 2013

Ahojte, som z bardejova a ak mate záujem o prázdne plechovky nutrilonu 450 g ozvite sa 🙂

miirca
19. mar 2017

mamicky prosim ktorá by darovala plechovky od umelého mliečka nutrilon, franch lait , beba od čajíkov Hipp, nestlé alebo iné??? Ďakujem!!! okolie Malaciek

katka1981
23. apr 2018

Ahojte, ak by mal niekto zaujem o plechovky z Beby, tak sa mi ozvite.

artemiska
14. dec 2018

@katka1981 Ahoj, ešte máš plechovky od beby ? Dakujem

sevcikovaa
30. dec 2019

Mam plechovky od Nutrilonu chce niekto