Kŕmenie umelým mliekom

20. aug 2021

Dobrý deň, prosím vás porade mi, ja neviem či iba ja mám takýto problém ale vždy keď spravím malej um keď ho spapa vo flaši potom ostane nerozrobený prášok 🤦‍♂️🤦‍♂️ Dávam si pozor aby voda bola dostatočne tepla a aj aby som pretrepala fľašou poriadne a stále tam ostáva ten prášok, nerozumiem tomu, či mám tou fľašou trepať dlhšie alebo intenzívnejšie bože 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️....ďakujem za každú odpoveď...

ariannazara
20. aug 2021

Aké mlieko? Správ teplejšie a poriadne pretrep.

sarinka2012
20. aug 2021

ak možem poradiť tak netrep, ale premiešaj lyžičkou, pri trepaní sa spravi strašne vela vzduchových bubliniek a teda aspon moja dcera s tým mala dosť problém. Naliala som vždy vodu len do polky flašky ( resp.proste polku dávky vody) v tom som rozmiešala lyžičkou mliečko až kym sa uplne nerozpustilo a nasledne doliala zbytkom davky vody 🙂 skus takto

gvenduska
20. aug 2021

Ja hrkam aj miesam lyžicou a robia sa aj tak
Ale keď ostane dolejem vodu a vypije sa to

nikpa
20. aug 2021

Aké mlieko použivas?

autor
20. aug 2021

@nikpa sunar

nikpa
20. aug 2021

Ten sme nemali ale vystriedala som ich dosť, no tento problém som nikdy nemala. Je pravda že každé bolo iné, jedno bolo treba viac rozhrkat, druhé stačilo menej, jedno penilo ako besne, iné nie ale prášok nikdy nezostal. Tak jedine teplejšia voda alebo skús tou lyžicou ako ti radia

oblecenie99
20. aug 2021

Náš mal Sunar Complex a toto sa nám ani raz nestalo. Dokonca ja som to mlieko ani netrepala nejak špeciálne, iba jemne aby sa nerobili tie bublinky a bez problémov, veľmi rýchlo sa roztopilo 😶

nikka055
20. aug 2021

Malej davam Sunar ar a hrudky som mala iba ked nebola voda dost tepla

oblecenie99
20. aug 2021

Určite skus mierne zvýšiť teplotu vody 🙂

gabika128
20. aug 2021

Mne sa toto stalo iba raz na výlete, keď som dala do fľaše najskôr mlieko až potom vodu.