Kŕmenie 5 mesačnej dcérky je veľký boj

alexa35
24. jan 2014

Ahojte, mam Problem moja mala ma 5 mes. a pije MM z flasky,problem vsak je ze kazde krmenie je velky boj a stres a trva vyse 30 min. vyskusali sme Vela flasiek,najviac sa osvedcila MAM,lenze mala si 2 x cucne,zacne Plakat, utisim ju opät cucne a zase place,alebo sa jeduje, po pol hodine boja z nicoho nic flasu chyti a vypije to na supu. Doteraz fungovala dobre aspon v polospanku a teraz uz ani to nie a ja som z toho na mrtvicu a mam stres pri pomysleni,ze ideme opät krmit. Mala je zdrava,nema ziadny Reflux ani ine zdravotne problemy, Pije 7x denne nie viac ako 100-110 ml, ma 5 mes. za tyzden a mame 6 kg, takze nic moc,aj ked chudo nevyzera,inak je to spokojne usmievave dieta, mate niekto podobne skusenosti???

dankadina
24. jan 2014

@alexa 35 my sme to mali so starsou identicky ako to popisujes, nasa pila mlieko len v spanku upravilo sa to so zavádzaním príkrmov inak bude mať 6 a doteraz nieje velký jedák, prajem pevné nervy

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radkanika
24. jan 2014

@alexa35 A nechces mu uz davat prikrmy?? moj ma 5 mes. a ja mu uz od 4. mes. davam pomalicky, lebo je velky (ma 8 kg) a bol iba kojeny a uz mu asi nestacilo...zo zaciatku sice boj, pomalicky po par lyzickach a teraz po mesiaci mame za sebou mrkvu, zemiak, kalerab, karfiol, cervenu repu, petrzlen, jablcko, hrusticku, ryzovu a obilnu kasu, slivkovy sirup aj slivkovu vyzivku, uz aj piskotu u babky lizol a dnes prvy krat aj ovsenu kasu som mu robila, cize sa mu prave aj lepok zaradil. To sme stihli za ten mesiac aj niekolko dni a papat zacal krasne a nestiham naberat lyzicky, ako mu chuti. Odvtedy ako papa, sa zmenil dost, je kludny, vesely, usmievavy a na papanie sa tesi...mozno keby si skusila, trebars mu nechuti to mliecko, preto sa hneva. Nemusi byt problem vo flasi a mne lekarka povedala, ze hoci je moj kojeny, uz mu to jednoducho nestaci a pritom dcerku som len kojila vylucne do 6 mes. bez prikrmov.

alexa35
autor
24. jan 2014

@radkanika davame 2 dni zeleninku,ale to moj Problem neriesi,kedze mlieko je do 1 r. dolezite a kym spapa plnu davku prikrmu potrva este par mesiacov,jedlo v tomto veku je na spoznavanie a ochutnvnie, nie na najedenie 😉

alexa35
autor
24. jan 2014

@admin, preco je moja tema preradena do umeleho mlieka,ked moje dieta pije materske mlieko? 😕