Koľko umelého mlieka vypijú vaše 3 - 4 mesačné deti?

cicamica1980
21. máj 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

maminy, ak mate deti vylucne na UM, kolko UM denne vypiju /napiste plis aj vek/.
pytam sa preto, lebo moja je na MM+UM. najprv dam MM, potom dokrmim. chcem si cca. vypocitat, kolko MM moja slecna vypije - preto potrebujem vediet, kolko UM cca. vypiju vase 3-4 mesacne deti.

dakujem

matafen
21. máj 2013

A naco to potrebujes vediet? Kazde dieta je ine, ma svoj metabolizmus, na zasytenie potrebuje ine mnozstvo mlieka, aj dni su rozne - niekedy chuti viac, inokedy menej... len sa budes zbytocne stresovat 😉 Viem z vlastnej skusenosti, lebo som tiez praktizovala tento model krmenia - najskor MM, potom dokrmenie UM podla chuti. Ja som malu vazila pred kojenim a po kojeni na normalnej kuchynskej vahe, len som tam polozila velku tacku... ale rychlo som s tym skoncila, boli to stresy, ked mi to nevychadzalo podla tabuliek... S odstupom casu sa uz na tom smejem, aka som bola uzkostliva, uz by som to nerobila, podstatne je, ci je dieta spokojne 🙂

cica869
21. máj 2013

asi to nesplnam tvoju podmienku moja ma sice 2 mesiace a jeden tyzden a vypije nieked y aj 140ml UM a ked jej dam svoje tak stiahne aj 160-170ml MM...uz mala aj vynimku ze vypila 190 ale to fakt len raz sa stalo viac nie ale taka norma u mojej je 120-140ml UM

tatis
21. máj 2013

Moj maly od narodenia papal malo...z podobneho pocitania som si odvodila, ze mam asi malo mlieka a na konci 4.mesiaca som presla plne na UM a zistila som, ze ani toho nevypije viac ako 90ml. Az potom si nadavala do sprostych a mohla som ostat pri kojeni, ale uz sa nechytil naspat. Dnes ma 26 mesiacov, mliecko pijeme len rano po zobudeni a nas davka je 200ml. Ale uz ma vobec netrapi, ze sme hlboko pod normami, lebo je zdravy, je sice tenky ako spagetka, ale nic mu nechyba. 🙂