Koľko umelého mlieka má denne vypiť 7 mesačné dieťa?

mia_ko
5. jún 2013

Ahojte, kolko by malo vypiť UM 7 mesačné dieťa? Vypije mi možno 500 ml je to dosť? Papá už skoro všetko. Vždy pred mliekom jej niečo dám spapať.

monyccka
5. jún 2013

Tolko, kolko mu chuti. Nasilu to do nej aj tak nedostanes. Dietatko presne vie, coho kolko potrebuje. Ponukat a neporovnavat 😉

junovka
5. jún 2013

Ako myslis, ze papa uz skoro vsetko?????Ved ma este len 7 mesiacov??? 😕 Je to malo, ked ti vypije 7 mesacne dieta len 500 ml mlieka 😒

lejlla
5. jún 2013

ked papa uz pred mliekom tak mliecko ma tak len na zapitie.podla toho kolko jej chutna tolko si vypije...

simca06022011
5. jún 2013

na krabici mas napisanu dennu davku mlieka... mne ale mala pila mlieko uz len rano-vecer ked mala desiaty a obedy uz "normalne", co 7 mesacne deti uz maju.. cize tiez tak max. pol litra... neviem si predstavit kde by som do maleho dietata pomedzi jedla liala viac mlieka...

andrejka1974
5. jún 2013

zalezi ci ti pije aj nieco ine , moja pije len mliecko ine nechce, takze ho ma aj od smadu , moja ma sice skoro 14 mesiacov a za den vypije takych 5-6 flasiek mlieka po 160 ml co je 800 az 960 ml mlieka a je vsetko ma 4 hlavne jedla popri tom , a nie sme tucny , moja si drzi stihlu liniu 🙂 🙂 🙂 🙂 a na krabici mas danu dennu davku a u 6-8 mesacneho je to 1000ml, ale to je len cisto na umelom mliecku

lucia006
6. jún 2013

Moj syn ma tiez 7mes,doteraz mi vypil denne 5 flias mliecka 180ml-200ml a uz asi dobry tyzden mi nechce pit mlieko vobec cez den iba vnoci 2 flasky,no nebudem ho nutit on vie kolko ho potrebuje..podla mna sa neriad co je napisane na krabici ,kazde dieta je ine !!!ked vypije 500ml tak 500 mozno si ziada viac tuhej stravy a za tyzden dva zacne pit viac mlieka zas, 😉

sunflower87
6. jún 2013

...podľa mnňa je to individuálne...zase nasilu tlačiť do dieťa mlieko netreba...pokiaľ teda papá aj niečo iné ako iba mliečko, tak je to v pohode...a si mamina, tak vieš, či je hladné alebo nie, už si poznáš svoje dieťa 😉 . My budeme mať 6 mesiacov a pijeme 5x za deň mliečko ( v noci nie, to mi prespí celú noc), a z toho 1x má menšiu dávku, pretože na obed už papá tuhú stravu, ale po nej potrebuje ešte 100ml mliečka.

niquska
6. jún 2013

my mame 6m a 2tt a mala pije 4x mliecko s tym ze rano po obede este si neodpusti aj za flasku mlieka, vecer a raz v noci niekedy prespi celu noc...takze 3-4x po 180ml na obedzvykne 120ml 😀

winni
2. okt 2013

Ahojte žienky, ja mám sedem a pol mesačnú dcérku, už začala na desiatu papať ovocie, vypijeme mliečka až až. U nás to vyzerá asi takto, o pol siedmej 150 - 180 ml, keď sa úplne preberie tak okolo pol deviatej- deviatej 120 ml, potom príde o dve hodinky ovocná desiata, len sa jej bojím dávať mliečko, lebo vodičku nechce :( ale furt si ho pýta. Bojím sa, aby ju bruško nebolelo. Zaspinká, okolo 12 - 12, 30 h obedík zeleninka, mäsko trošku vodičky, o hodinku dostane 120 ml mliečka, okolo pol tretej, tretej ide spinkať, keď sa zobudí, vypije 120 ml, potom kúpeme o 18 hod, okolo pol siedmej vypije niekedy aj 210 ml a o pol deviatej 120 ml, zaspinká a spinká až do pol siedmej. Je to v pohode? Myslíte si, že po ovocí jej môžem dať mliečko?