Koľko Sunaru by malo vypiť 1,5 ročné dieťa za deň?

dagmarka12345
28. nov 2012

zdravím, môj syn má 1,5 roka dávam mu sunar, ráno po zobudení 180 ml a večer pred spaním 180 ml, chcela by som nahradiť ranné mlieko raňajkami, bude mu stačiť tých 180 ml za deň? alebo je dobrá ranná dávka mliečka a potom raňajky vlastne už desiata až okolo 10 hod.? ´dakujem za všetky rady. Dagmara

mummy01
28. nov 2012

@dagmarka12345 kludne by som to ranne mlieko nedavala,miesto toho daj normalne ranajky...to vecerne mu uplne bude stacit 🙂

renab
28. nov 2012

@dagmarka12345 zariaď sa tak, ako vám bude vyhovovať. keby nepil aj žiadne mlieko, tak sa nič prevratného nedeje.

lutia
28. nov 2012

Ja davam 16m rano aj vecer 210ml sunaru...ked mu chuti a vypije nemam dovod mu nedavat....po rannom mliecku tak cca za hodku mu davam ranajky resp desiatu-pecivo,su dni ked spapa viac inokedy menej...ak mu nechces davat rano tak asik neva...staci ak tu davku nahradis inymi mliecnymi produktmi....ja davam preto rano aj vecer lebo obsahuje vela vitaminov,mineral. atd a este nakolko ide z zimne obdobie...je to moj nazor....

lady511
28. nov 2012

@dagmarka12345 ahoj a prečo dávaš sunar?z kravskeho ti vracka alebo?ja davam ešte babylove ale etraz ked už neisu ...dopapame čo amme doma inka kravske a ráno vpobec nedávam až pred obedným spánkom.,,dame bud chlebík so syrokremom,,alebo kusok rožku ako kedy.. 😉

dagmarka12345
autor
28. nov 2012

sunar som sa rozhodla po dohovore s lekárov dávať minimálne do dvoch rokov a potom uvidím, z kravského mlieka mu robím kaše a puding. Ja sa len bojím že keď ho naučím na mliečko na raňajky tak sa mu bude asi ťažko odvykať, a podla mňa sú veľmi dôležité kvalitné raňajky 🙂 tak ešte uvidíme. ďakujem všetkým za rady

verronicka
1. jan 2014

ja davam mlieko aj rano. neranajkujeme hned,sa ideme umyt a pod. spravim si kavu a ubehne aj hodinka a pekne mi spapa potom aj trosku rozka ci chlebika a ja som spokojna ze mal aj mlecko aj tuhu stravu 🙂