Koľko mlieka vypijú vaše 1,5-ročné deti?

9. sep 2023

Ahojte, koľko mlieka denne vypijú vaše rok a pol ročné deticky???

andreakotesova
9. sep 2023

Dcéra v tomto veku už mlieko nepila. Žiadne. 🙂 Syn bol zasa ešte dojceny.

cyberk
9. sep 2023

2x po 270ml vody s 9 UM odmerkami, pije lebo jej to chuti - rano a vecer

autor
9. sep 2023

Bože len 2krat ? To je super moja malá odmieta jedlo musím ju kŕmiť nasilu... Mlieko vypije aj puding v pohode aj 6krat denne 🤦

autor
9. sep 2023

@cyberk a normálne papa stravu ??? V priebehu dňa ?

patka06
9. sep 2023

Je to individuálne
V tomto veku už nemusí denne piť mlieko, môže ho nahradiť mliečnymi výrobkami a co varenej strave

patka06
9. sep 2023

Robíš 2 chyby
- krmiš na silu
- dávaš priveľa mlieka a puding by som tiež nedávala

bluemoon24
9. sep 2023

2-3x 210ml. Jednou pije na noc a 1-2x v noci, pres den ma normalni stravu.

dotka04
9. sep 2023

náš by ho lial do seba stále (180ml), príkrmy sú len zúfalý boj :-P Vždy dostane pred spaním, dokonca aj v noci ešte 1-2x vypýta a cez deň tiež ešte okrem toho večera 1-2x :-P

beata_k
9. sep 2023

Nepije. Uspavam ho sice dojcenim, ale to si skor len dudlikuje.

erikavesela
9. sep 2023

Moje deti v tomto veku a nikdy potom nevypili ani deci mlieka...s manzelom sme na tom podobne...dieta v tom veku ma jest uz pevnu stravu a nie sa liat mliekom...btw...ja kupujem rocne asi 5 litrov mlieka, aj to len do kavy a na zaliatie ryby na vianoce

autor
9. sep 2023

@patka06 ale keď nechce nič iné, tak musím dať mlieko aby nebola hladná.. a puding papa na večer len cez deň mlieko

any3108
9. sep 2023

2x denne okolo 180ml, niekedy menej
Ale má každý deň jogurt, syr a iné mliečne výrobky

autor
9. sep 2023

@dotka04 my to máme presne tak isto

patka06
9. sep 2023

Mliekom sa nasýti a teda nemá záujem o jedlo.
Miesto mlieka daj, normálne jedlo, nie nasilu - len toľko koľko zje, skús zmeniť spôsob podávania aj krmenia - nech si berie aj sama.

erikavesela
9. sep 2023

Nedavaj...ona uz musi jest pevnu stravu, ved ma zuby..postupne prejdi na pevnu stravu...nemoze do nekonecna pit len mlieko.. ked neurobis raznu zmenu, budes to mat cim dalej tym tazsie.... len mlieko jej v tomto veku nestaci na spravny vyvoj

cyberk
9. sep 2023

@anonym Ano, vsetko jej chuti nastastie.
Ja by som tak ci tak kazdy den varila/robila jedlo, hlavne take, ktore moze sama papat a skumat. Na nete je kopu receptov a nieco isto musi zachutit aj tej tvojej (ne)papkacke 🙂

danielahamar
9. sep 2023

Ani deci, v tom čase prestal piť úplne

ivangeline
9. sep 2023

Podla toho ktore. 1 vobec nepilo mlieko v tomto veku. Dalsie plna flasa na obed a v noci 2x po 100 ci 150. A dalsie 2x plna flasa a v noci sa napilo vody,ak sa nahodou zobudilo...

aliaray1
9. sep 2023

Ahoj, 17 mes: 4-5x denne pevna strava, papa hlavne zeleninu a maso, rano kasa s cerstvym ovocim, nejaky olovrant, na veceru biely jogurt. Mlieka vypije cca 400-600ml, zavisi, ci idu zuby (vtedy uprednostni mlieko). Je ale celkom vysoka, 85 cm, 13,3 kg. Spi noc: 12-14 hod, den jednorazovo 3-5 hod. Vcera dala 18 hod: 14 noc+4 hod poobedny)

lorin29
24. okt 2023

Naša ma 2 roky... od roka a pol pije 2x denne po 180ml
1.nekrmit na silu - daj do ruky lyžičku nech papa sama už všetko aj polievku...Keď zje trocha nevadí.. Aspoň niečo ale nedávaj namiesto normálneho jedla mlieko...Kamarátka robila takúto istú chybu a teraz jej malý ledva čosi zje.
Uvidíš ze sa jej bude rátať keď bud papať sama😊

petko81
24. okt 2023

Naša od rána do rána 4x 260ml