Koho bábo pije mlieko Neocate?

samantha185
1. dec 2013

Ahojte, prosim vas surne z Popradu a okolia.. Je tu nikto koho babo pije mliecko Neocate??? Ozvite sa prosim

vikhinocka
3. máj 2019

@samantha185 ahoj pozerám ze starý príspevok ale možno by si mne teraz poradila mame Neocat a som zúfalá

samantha185
autor
3. máj 2019

@vikhinocka ahoj, samozrejme pýtaj sa

vikhinocka
3. máj 2019

@samantha185 my máme predpísaný neocat boli sme aj v nemocnici tak jej dali ženské a strašne sa vyhodila tak neocat ale z neho má hlienovitá stolicu že mám pocit jej to upcha konečnik a neviem potom vytlačiť tak používame rurku ale nemáme často vypije strašne málo ma dva mesiace a pije po 70ml niekedy len 50ml aj to len preto lebo ma plne crievka inak by vypila viac a horšie že nemáme potvrdenú alergiu a vôbec nevidím žiadnu zmenu. Stolica viem žeby mala byť tmavo zelená ale ona ma zlto zelenú s hlienmi je to normálne? Mam počkať alebo jej dat späť mlieko Hipp už sme vyskúšali 4 mlieka a fakt žiadny rozdiel

vikhinocka
3. máj 2019

@samantha185 ešte pri Hippe kakala pekne aj pekne vypila len plakala a nespala a strašne bola nafúknuta niekedy aj po dvoch hodinách odgrgavala

samantha185
autor
3. máj 2019

@vikhinocka to isté sme mali my... A tak isto reči že nemáme používať rúrku.. Ze sa nebude vedieť potom sám vykakat a podobne.. No ja som sa na to jeho trápenie nemohla pozerať.. Úprimne? Rurku som dávala 2x denne, ak bolo treba tak aj 3x, trvalo to takmer 3 mesiace a potom zo dňa na deň prestalo, vykakal sa sám, bez problémov, prestalo bolieť bruško a bol pokoj,
Pije malo lebo ju boli bruško a ma plne creva, stolica je pri Neocate taka žlto zelená a áno aj s primesov hlienu, to prejde..
Nedávaj naspäť Hipp, výdrzte na Neocate, trvá to dlhšie ale zaberie..

vikhinocka
3. máj 2019

@samantha185 som zabudla napísať ze pijeme ho len tretí deň tak ďakujem ani by si neverila ako si mi pomohla fakt ďakujem

samantha185
autor
3. máj 2019

@vikhinocka a ja som pred každým papanim dávala kvapky Babycalm.. Tie nám najlepšie zaberali.. Napr z Espumisanu mu bolo strasne zlw

samantha185
autor
3. máj 2019

@vikhinocka to potrvá aj mesiac.. Ale verím ze výsledok sa dostaví... Ja som bola už zrelá na psychiatriu.. Ani doktorka na gastro mi neverila a povedala ze sa mam ja psychicky ukludnit a ze aj dieťaťu sa polepsi... A potom neskor uznala že som mala pravdu a jemu bolo fakt zle

vikhinocka
3. máj 2019

@samantha185 no espumisan to vôbec dnes som kúpila sab simplex a taktiež mám aj infacol ale mam pocit ze ten tiež nezaberá bála som či sa nie nadarmo trápime a možno ani nemá alergiu ale keď sa vychádzala tak potom vydržíme myslela som ze zmena príde skôr ale nevadí ja to vydržím hlavne nech to prejde fakt ďakujem

samantha185
autor
3. máj 2019

@vikhinocka a neboj sa používať rúrku, nenavykne si... Skôr jej pomozes

vikhinocka
3. máj 2019

@samantha185 no to si presne v nemocnici o mne mysleli až kým mala nezačala plakať a a viac sa vyhádzala až vtedy mi uverili na gastro ideme vo štvrtok tak som zvedavá ci jej odbery urobia ci to už nieje potrebne?

vikhinocka
3. máj 2019

@samantha185 ja už som tiež nevedela ci ne skončím na psychiatrii😊ona dva mesiace v kuse plakala a ja som nebola schopná nič urobiť a to mam okrem nej ešte dve deti staršie

samantha185
autor
3. máj 2019

@vikhinocka nám robili odbery ale nič tam nevyšlo, tak sme chodili len na kontroly do 3 rokov.. Do roka bol na neocate, potom robili testy a prešli sme na Nutrilon Alergy care
No držím palce na gastre, v PP je stále ta jedna lekárka že?

vikhinocka
3. máj 2019

@samantha185 ďakujem za rady si ma upokojila 😊

samantha185
autor
3. máj 2019

@vikhinocka niet zač, držím palce a pevne nervy

vikhinocka
3. máj 2019

@samantha185 áno stále ta istá MUDr. Globinovska 😊

samantha185
autor
3. máj 2019

@vikhinocka na mňa bola strašne neprijemna, zo začiatku som mala pocit ze ma ani nepočúva.....
Chvalabohu potom pochopila

vikhinocka
10. máj 2019

@samantha185 ahoj ja len ze boli sme na gastro nakoniec nám zistila ze to nieje alergia ale silný stupeň tichého refluxu tak na dala Hipp AR a ešte ideme pre istotu na odbery takže dúfam ze to ostane pri to refluxu len veľmi pekne ti ďakujem za rady fakt pomohli

samantha185
autor
11. máj 2019

@vikhinocka ahoj, oh tak nech reflux rýchlo odozneje, nech sa už netrápi. Držím palce

vikhinocka
11. máj 2019

@samantha185 dakujeme

luz5
24. mar 2020

@vikhinocka
@samantha185 dobry vecer, nemate prosim na predaj Neocate LCP? Neviem sa dostat k receptu kvoli obmedzenim suvisiacim s coronavirusom a zasoby sa mi minaju. Dakujem velmi pekne. L

vikhinocka
25. mar 2020

@luz5 ahoj ja už nemám odniesla som ho dávno do nem9cky už by bol aj po záruke my sme ho pili krátko držím palce aby si zohnala

thyna29
12. apr 2020

@vikhinocka dobrý deň. Tentokrát by som v stave zúfalstva potrebovala poradiť ja🙏🙏4ty deň berieme Neocate ale stolica je bobkovita ale čo je horšie je tvrdá. Malý plače zakaždým keď ju vytlačí. Ťažko sa mi na to pozerá. Ako ste nakoniec dopadli s Neocate vy? 😊

vikhinocka
12. apr 2020

@thyna29dobry deň my sme neocat prestali úplne piť nakoniec nám bol zistený reflux tak mame AR mlieko. My sme mali pri nom hlienovittu stolicu nebola tvrdá išla len rurkou von ale aspoň nebola tvrdá skúste zavolať v urotok doktorke od ktorej máte neocat že čo máte robiť inak vám neporadím. Beriete kvapky nejaké espumisan alebo niečo také?

thyna29
13. apr 2020

@vikhinocka ja v utorok hneď volám na gastro lebo od nej mame predpísané. Mam espumisan ale neviem ci môžem dávať ci nie. To som sa jej zabudla spýtať ze keď pije také speci mlieko ci môže aj ine veci brat. Ja už sa bojím pre istotu čokoľvek iné dat lebo tie maratóny bolesti a plaču co mame za sebou...

matrina234
9. jún 2020

@thyna29 ako ste dopadli ? My máme mliečko len druhý deň ale to kakanie také isté

thyna29
10. jún 2020

@matrina234 tak že to mlieko postupne začal viac a viac vracať, bil mňa aj fľašu pri kŕmení a koliky pokračovali. Tak sme skončili na Nutrilon Allergy Digestive care🙂 aj keď kakanie sa potom upravilo ale to bol des aký to bol smrad🙂 aj prdiky ..

thyna29
10. jún 2020

@thyna29 myslím kakanie a prdiky pri Neocate este

matrina234
10. jún 2020

@thyna29 no my máme zajtra volať dr že ako čo tak uvidíme

thyna29
11. jún 2020

@matrina234 držím palce.my máme volať tiez;) a teraz naopak máme stolicu riedku že az